Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mind így csináljátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mind így csináljátok? Miért?

Figyelt kérdés

Ma reggel írt Instagramon egy srác, hogy felkeltettem az érdeklődését, meg akar ismerni. Ugyan nem vagyok meleg, mégis tetszett az üzenete (ki ne örülne egy ilyennek?😃). Váltottunk néhány szót, és a nagy semmiből letilt. Na, mondom, ez gyors volt, aztán utána újból írt. Kérdeztem, hogy miért tiltott le és nem válaszolt, terelt. Megint csak beszélgettünk egy kicsit (értsd: tényleg max 10 üzenetváltás), és megint letiltott. Azóta nem találom már az üzeneteit a DM-ek között. (A nevére még emlékszem)

A kérdésem az, hogy miért jó ezt csinálni? Ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretnétek, egyből letiltotok mindnekit ti is?


2019. jún. 4. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
ebből azért nem derül ki sok. nem okkal tiltott le?
2019. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oka maximum az lehetett, hogy eleinte kicsit flegmán válaszoltam, utána meg egyszercsak eltűnt. Lehet, hogy kifogyott a témákból...?
2019. jún. 4. 17:58
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Azért én les.opnálak :)
2019. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom rájött, hogy te nem vagy búza és inkább letiltott mintsem hogy be kellett volna ismernie, hogy ez nem jött össze
2019. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Ismerkedni akart, nem haverkodni 😄😄 te pedig nem akarsz ismerkedni. Mondjuk én nem tiltottalak volna le, csak kábé egy "oké köszi akkor hali" lett volna 😁 lehet tényleg azért tiltott mert flegma voltál 🤔
2019. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szoktam csak akkor tiltani ha valakinek nem jön be a stílusa.olyankor le is szoktam írni...de erősködik.de én meg is szoktam írni hogy most pedig letiltom.
2019. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is arra gondolok, hogy rájött, de akkor is... Milyen jellem az ilyen? Legalább nem kéne írni, hogy "akkor szia" vagy valami? Szerintem igen.:)


#4-es, a flegmaság után feloldotta a letiltást, és újra írt. Utána tűnt el, amikor normálisan válaszoltam, nem is értem...:D


Mindenesetre köszi a válaszokat!:)

2019. jún. 4. 18:57
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Jó de próbáld beleképzelni magad a helyzetébe 😄 van egy nagyon jó csaj aki már regóta tetszik, végre veszed a bátorságot és ráírsz, erre kiderül, hogy valami okból kifolyólag nem csak hogy most 0 esélyed van nála, hanem soha az életben nem is lesz. Bájolognál még vele utána? 😄😄 vagy inkább gyorsan elhúznál a fenébe? 😓
2019. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én nem csinálnék így. Nem tetszik amit csinált veled.
2019. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi a neved instan ? Jöhet priviben is
2019. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!