Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik szülőtök fogadta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szülőtök fogadta nehezebben?

Figyelt kérdés

Szerintetek kinek nehezebb megemészteni, ha előrukkol a gyerek azzal, hogy meleg?

Aki nyíltan ellene van és szidja átkozza a melegeket, az milyen szinten tud/akar általában változtatni rajta?

Létezik, hogy tönkre megy emiatt a jó kapcsolat a szülőkkel?



2019. ápr. 6. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

En igaz nem vagyok meleg hanem leszbikus de azert valaszolok erre a kerdesre :)

Szerintem annak nehezebb elfogadni aki szidja oket es igen tonkre mehet egy jo szulo gyerek kapcsolat sajnos :/

Hala az egnek egyke gyerek vagyok es utolag kiderulve a szuleim biszexualisak szoval nalam ezt telhesen jol fogadtak:)

2019. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is: azt gondolom, hogy ha egy ilyen dolog miatt tönkremehet egy jónak nevezett kapcsolat, akkor az a kapcsolat nem jó, hanem leginkább (sokszor tudattalan) hazudozással és szépítgetésekkel összetartott valami.


Másodszor: nekem a nagybátyám régebben nagyon durván szidta a melegeket. Iszonyatosan... De mikor megtudta, hogy én is meleg vagyok, abban a szent minutumban leállt, sőt, mint kiderült, anyámtól sírva kérdezte, hogy szerinte nem tett-e ezzel bennem kárt. Nem tett, ezt aztán én is elmondtam neki. :D

Szóval szerintem szereteten múlik a dolog. Ha szeret, akkor tud és akar változtatni, ha nem, akkor nem tud és nem is akar.


Egyik szülőm sem fogadta rosszul. Tudom, nagyon szerencsés a helyzetem ilyen szempontból, de sok minden edzett meg minket, hogy az átlagosnál sokkal erősebben összetartsunk. Az általános az, hogy az azonos nemű szülő fogadja rosszabbul, de nyilván van ellenpélda is, nem kőbe vésett szabály. Egyik ismerősöm (fiú) esetében például az édesanyja fogadta rosszabbul, az édesapját meg teljesen hidegen hagyta, mert "Akkor is szeretném ezt a hülye f**zt, ha tömeggyilkos állat lenne, akkor most egy ilyen apróságon akadjak ki?" :DDD


Szóval szerintem ez teljesen egyénfüggő.

2019. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!