Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan bírjam tovább, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam tovább, mikor együtt vagyok a barátommal?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy eléggé gyorslövetű vagyok és hiába próbálom visszatartani egyszerűen nem megy, 2-3 perc alatt el szoktam élvezni. Ez a partnerem nem zavarja, általában passzív vagyok de néha előfordul hogy aktív szerepben vagyok és engem viszont zavar hogy nem tudom elég ideig élvezni a dolgot aktívként. Nem tudom nincs erre valami orvosi segítség vagy gyógyszer? Vagy mit kellene tennem ha húzni akarom?
2019. márc. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez még tetszene is, izgat ha az én testem okoz hihetetlen izgalmat másnak:D de a konkrét problémára hmm... nem is tudom, mi lehetne. Olvastam másoktól hogy lehet valahogy gyakorolni a kontrollt, önkielégítéssel, hogy húzod, húzod, és élvezés előtt mindig megállsz, valami ilyesmi. De ez csak mások által elmondott szubjektív dolog. Egyébként a korai élvezés jó dolog olyan szempontból, hogy szerelmes vagy, és a párod kívül-belül az igazi számodra ;) az igazán jó szex belülről fakad, nem külsőségek határozzák meg.
2019. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló, köszönöm a hasznos választ!
2019. márc. 26. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, de hátha más még hasznosabbat tud adni :)
2019. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!