Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mennyire számít az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire számít az, hogy a másiknak mennyi pénze van, márkás ruhákban jár-e, milyen a telefonja stb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 05:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. márc. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem ezt szoktam nézni a másikban, de ha úgy jelenik meg, h pl macinaciban van (melegítő), vagy amit felett ruha egyszerűen egy gáz összeállítás, vagy valami szakadt, ezer éves cuccban jön, akk azért nem fog tetszeni, főleg mivel én a randira kicsit azért készülök, és nem a legkirályabb, de egy normális szettet veszek fel azért


24

2019. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Az IQ-ja, a személyisége sokkal értékesebb ennél.
2019. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok se nő, se nőagyú fiúcska, hogy az anyagi biztonságot keressem valami papa mellett. Inkább csak irritál, ha valaki egy eleresztett barom, és a pénzét lobogtatja. Telefon? Herótom van az egész 21. századtól, pontosan annyit mond nekem a "milyen telefonja van", mint neki egy '36-os argentín Ganz–Jendrassik poggyászmotorkocsi. Vagy vonzódok a kinézetéhez, vagy nem. Ennyi.
2019. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Mivel idősebbekkel járok, számít hogy adjon magára. Elegáns ruha stb. És legyen lakása is. Ne az utcán szeretkezzünk. 18/f
2019. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem számított. Ez mind felszínesség.

Az, hogy milyen az ember maga, milyen a személyisége, az volt a fő szempont nálam. Ugyanis hiába él jól anyagilag, ha emberileg egy hu...lladék az adott ember, míg ha esetleg nem épített fel még megfelelő anyagi hátteret, ha van benne elég céltudatosság, ambíció, ész, akkor ez már csak idő kérdése. Még ha valaki eleve egy b.nkó p.raszt, nos azon az évek sem fognak változtatni...

2019. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem mondom azt, hogy ezek lennének számomra a legfontosabbak, de nem is tagadom ezeknek a jelentősségét, hiszen “a pénz nem boldogit...de a szegénység sem.”


20 éves fejjel bátran kijelentem, hogy a későbbiekben fontos, hogy egész életemben hasonló színvonalon éljek, mint amit a szüleim egész idáig megadtak nekem.

Szeretnék továbbra is úgy élni, hogy mindent megengedhessek magamnak, amire szükségem van, tudjak még több és még hasznosabb dolgokat produkálni abból a pénzből, amit megkeresek, de ugyanakkor soha ne legyek annyira fent anyagilag, hogy jó dolgokban már tényleg csak az unalomból elkövetett öngyilkosság legyen az életem kulminációs pontja. Ergo - úgy akarok jól élni, hogy mindig tudjam, mit csináljak.

Márkás ruhák... szerintem ez relatív. Aki a sarki kínaiból ruházkodik, annak bármelyik H&M, Zara, Bershka is márkásnak számít. Aki nagyrészt fast fashion üzletekben vásárol, annak a Guess, Calvin Klein, Adidas...stb márkás. Akinek minden cucca Calvin Klein, annak már csak a Gucci, Louis Vuitton “márkás”...stb.

Nekem az a véleményem, hogy valaki a nagyitól örökölt ruhájában is lehet elegáns, stílusos, - ugyanakkor az is nézhet ki úgy, mint egy utolsó csöves, aki olyan kreációkat visel, ami most esett le a kifutókról.

Attól még, hogy valaki drága ruhákat visel, lehet igénytelen és stílustalan a megjelenése.

Telefon - igen, ez egy importáns dolog ebben a században. Nem tudnám elképzelni iPhone nélkül az életemet, mert számomra maximálisan kihasználható és egyszerű használni, de soha nem diszkrimináltam senkit az alapján, hogy melyik gyártó készülékeit használja.

2019. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az van a hangsulyon, de azt elvarom hogy higenikusan oltozkodjon, ne szakadt, koszos ruhakban jarjon.
2019. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
A pénze nem, de nem tagadom, hogy szeretem a márkás (Nike, Adidas) ruhákat, sportcuccokat, cipőket, nekem ez egy plusz egy srácban, ha bejön a stílusa, és szeret sportosan öltözködni.
2019. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%

Engem inkább taszítanak azok az emberek akik egyfolytában a pénzüket, értéktárgyaikat "prezentálják" kifele. Nem azzal van bajom, ha valakinek vannak értékes tárgyai. Élvezze őket, ha képes volt megkeresni az árát. Én azoktól mászok falra akik beletolják a tárgyaikat az arcodba, mintha ez mutatná meg mennyire értékes emberek. Biztos ismertek olyan embereket akinek nem a telefonja csörög, hanem az "iPhone XS 512Gb"-asa és hát nem a hátizsákjában, hanem a "Louis Vuitton Moyen Montsouris MM Monogram Canvas Backpack Bag"-jében. És ezt persze minden alkalpmmal így is kell mondani XD

Én nem vagyok gazdag, de amire szükségem van azt probléma nélkül meg tudom venni. A páromtól sem várnék el anyagilag semmi mást, csak annyit, hogy a közös életünk együtt tudjuk finanszírozni. Sokkal fontosabb, hogy milyen ember.

2019. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!