Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Egy kis segítségre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Egy kis segítségre lenne szükségem. Tudnátok tippeket adni, hogy tudnánk feldobni a szexet?

Figyelt kérdés

Kezd számomra (és barátom számára meg szerintem végképp) unalmasak lenni az együttlétek. Mindig ugyanaz és ugyan úgy történik. Előjáték- együttlét (misszionáriusban és hason fekve), de most már unom, semmi új nincs benne.

Tudnátok adni tippeket?


21/f és passzív


2019. jan. 29. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy hármas, idősebb vagy fiatalabb fiú?
2019. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatban élünk, így a hármas kizárt :D

Egyébként 26 éves a párom. :)

2019. jan. 29. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha van valami fétishe, akkor vigyétek bele a szexbe. Vagy próbáljátok ki játékszereket. Rengeteg van, tudtok közösen válogatni mi tetszene nektek, és hogyan használnátok!
2019. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És esetleg ezeken kívül más? :)


Technikák?

2019. jan. 29. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
21 évesen még fiatalok vagytok hogy unalmas legyen a szex. Beszéljétek meg mi izgat titeket. Próbáljatok ki új pózokat, helyeket, akár játékszereket. Harmadikat inkább akkor vegyetek be amikor már elég stabil a kapcsolatotok.
2019. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla211 ***** válasza:
86%
Mért mindig az ágyban vagytok lehetne fürdő szobában állva mosdó kagylora dölve. És ha még van tükör és látjátok egy mást az is izgató lehet. Vagy felveszitek kamerára. Lehet tejszín habbal játszani ,hogy azt nyaljátok le egymásról. Szerepjáték.pl mi azt szoktuk játszani néha ,hogy én heteró vagyok ő kikötöz engem és akkor azt tesz velem amit akar. Meg nem kell mindig dugásnak leni a végének mi szeretjük mondjuk csak 69 be befejezni egymás szájába élvezve. De a lovagló póz sem útólsó hogy te rá ülsz. És úgy élvezel el. Ez nálunk is ritkán van ezért mindig beindít. Ha még nem próbáltál meg mély torkozni próbálj meg azt is a párodnak az nagyon izgató tud lenni.Vagy ha nem nagyon rosszul kell reggelente ébresztheted orális sexel is van akinek nagyon bejön ....
2019. jan. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!