Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítségre van szükségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre van szükségem igazából más hová már nem tudok fordulni nem tudom hogy én most hetero vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
még sosem volt fiuval párkapcsolatom pedig számtalanszor lehet volna , smárolni smároltam fiuval de semmit sem éreztem csak azt hogy hagyja abba ezt a érzést annak tudtam be hogy biztos nem volt meg a kémia pedig a srác nagyon aranyos volt , aztán jöt egy lány és iránta olyan vágyat éreztemxd de visszont volt egy srác akibe meg szerelmes voltam talánxd 18 l

2018. dec. 24. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Mivel 18 vagy tuti tetszhetett már akár fiú akár lány. Én elgondolkoznék a helyedben azon, hogy életem során tetszettek-e a fiúk vagy sem.

Ha igen, de ahogy írtad mégis éreztél vágyat egy lány iránt akkor biszexuális vagy.

Én is biszex vagyok, tudom miről beszélek. :)

2018. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:
57%
Az, hogy a csók nem tetszett, az egy dolog. Én sem szerettem nagyon sokáig, mert olyan letámadólag csinálta a barátom, és egyből hosszan, én meg nem kívántam ezt, és így taszított. Ez semmit nem jelent. A többiről nem tudok nyilatkozni. Ne aggódj ezen, ki fog derülni. De ha fiúba voltál már szerelmes, akkor tisztán leszbi biztos nem vagy.
2018. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tetszetek fiuk is de régen a legjobb barátnőmbe szerelmes voltam és megakartam csókolni
2018. dec. 24. 01:29
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg biszex vagy, akinek erősebb vonzódása van a lányok iránt. Ez rendbdn is van 😊
2018. dec. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy szerintem ne címkézd fel magad, csak csináld, ami jól esik és kész
2018. dec. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nincs valós élményed addig nincs ami alapján eldönthetnéd hogy melyik oldalon érzed jól magad.
2018. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg biszex vagy
2018. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
11%
18 éves vagy és már ennyire hülye. Élj normális heteró életet te szerencsétlen.
2018. dec. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A normális túlértékelt és unalmas. Az ilyen undorító homofób heterókból meg kössz nem kérek. Lány vagyok és lányba vagyok szerelmes, és nem leszek életem végéig boldogtalan hogy "normális hetero életet"élhessek.

Plusz a szex is jobb vele mint korábban a fiúkkal. :D

2018. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés,hogy hetero vagy-e, hanem hogy mihez van kedved,mi tenne boldoggá?

De lehet,hogy egyelőre ez sem derült ki számodra. Hamarosan ki fog derülni-olyan nincs,hogy nem!

2018. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!