Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mi a véleményetek a meztelen női testről?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egy elhízott, ronda, fogatlan nőre gondolok hanem egy normális lány testére?


Taszít titeket, hozzáérnétek? Esetleg van valami személyes tapasztalatotok?



2019. jan. 26. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Én például érdekes eset vagyok, nevezzetek félbzinak, ha akartok, de azért leírom a véleményem. Abba a táborba tartozok magam is, akinek csak a lányosabb passzív fiúk jönnek szóba, ráadásul kicsit sem a pöcökrészük miatt.


Számomra a női test, az a "puha homokóra" egyáltalán nem taszító, csak egyszerűen totál közömbös, mint vánkoskupac az ágyon. Alkatilag a férfi test az, ami izgatni tud. De ha most nekem mutatnál egy ilyen tagbaszakadt, ultraférfias, kopaszodó, szőröshasú, szőrőshátú fószert, akkor bizony azt kell mondanom, hogy a férfiak ezerszer jobban tudnak taszítanak, mint a nők tudnának. Ha én valakiktől tényleg undorodni tudok, akkor azok a férfiak. Nem kevés végletekig elhanyagolt gusztustalan torz alak mászkál belőlük fel s le az utcákon.


Hogy hozzáérnétek-e? Ne vicceljél, elég jóban vagyok néhányukkal, meg aztán családom női tagjai sem épp szégyenlősek. Van amelyik a hátát vakartatja, van amelyik a lábát szőrtelenítteti velem, van amelyik a fogyókúráját felügyelteti, van amelyiknek állandóan be kell vinnem utána a fürdőszobába valamit, mert kinn felejtette... Ölelkezni is szeretnek reggeltől estig. Fogtam én már nőt, eleget...

2019. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de be kell vállalnom a válaszomat.

Melegként egyetértek a 3-as válaszolóval. Kérlek, adjátok meg mindenkinek a maximális tiszteletet.

Senkinek sem esne jól, így Nektek sem, ha valaki ilyen jelzőket használnának pl. rátok, hogy undorítóak, hányingerkeltőek, gusztustalanok, taszítóak és büdösek vagytok.

Az esztétika és a szexuális vágy két külön fogalom. Egy lány/nő éppúgy lehet esztétikus és gyönyörű vizuális értelemben véve, mint egy srác/férfi. Az teljesen más kérdés, hogy szexuálisan nem vonzódunk hozzájuk.

Ha "kikapcsolnám az agyam" és nem arra koncentrálnék, hogy szexuális értelemben véve nem vonzódom hozzá, akkor természetesen meg is tudnám érinteni a női testet, valószínűleg nem halnék bele.

A 3-as válaszolótól elnézést kérek minden sértő válaszért!

2019. jan. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát én részemről attól mert meleg vagyok látom, hogy egy test szép-e. Szerintem vannak kifejezetten szép női testek, viszont ez nem jelenti azt, hogy fel is izgulnék rá.
2019. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Semleges.

Gondolom te hetero fiú vagy.

Képzeld el, hogy melóhelyen, vagy kondi után mész az öltözőbe öltözni, mindenki egyszál p.csben flangál, neked sem hívja fel a figyelmed, mert nem érdekel.

2019. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Leszbikus lány vagyok. Ez félig meddig egy kamu kérdés volt, és bocsánat érte, egy kicsit tudom hogy gyerekes.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__97..

Ez a kérdés inspirálta, kíváncsi voltam mit válaszolnak ugyanerre a kérdésre a melegek. Ha elolvassátok talán megértitek, de bocsánat még egyszer, és a válaszokat persze köszönöm!

2019. jan. 27. 14:21
 16/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem kamu kérdés, miért lenne az?
2019. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mert egy más által feltett kérdést írtam ki csak lényegében megfordítottam, és én tudtam milyen válaszok fognak jönni a melegektől: taszító vagy semleges.

Csak azért írtam ki hogy mások is (pl az eredeti kérdés feltevője, vagy olyanok akik szerint csak leszbikus lányoknak van ilyen véleménye a férfitestről) lássák hogy a melegek is ugyanúgy állnak a pucér női testhez, mint a leszbikusok a pucér férfitesthez.

2019. jan. 27. 15:12
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Tetszenek a női testek...szépek! Sztem bi vagyok
2019. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Szégyenletes hogy homárokként, akiket egész életükben legusztustalanoznak olyan dolgokért amiről nem tehettek, ilyen modortalan stilusban fejezitek ki a véleményetek egy olyan dologról amikről a nők nem tehetnek. Gratulálok.


Amugy csak társulni tudok az előttem szólókhoz, nem izgaz fel de egyáltalán nem undorító. Ha valamiért rákényszerülnék én simán mindenfélét csinálnék egy nővel ami úgy tűnik jó neki, csak valszeg én nem élvezném.

2019. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért olvassátok el, amit a kérdező linkelt, hogy a nők mit gondolnak a férfi testről... Ott is lehetne háborogni...
2019. jan. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!