Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek mi a véleményetek a meztelen női testről?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egy elhízott, ronda, fogatlan nőre gondolok hanem egy normális lány testére?


Taszít titeket, hozzáérnétek? Esetleg van valami személyes tapasztalatotok?



2019. jan. 26. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Gusztustalan,taszító,büdös.
2019. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Számomra teljesen semleges, viszont a női nemiszerv számomra gusztustalan 😅
2019. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem miért kell ezt ennyiszer megkérdezni és miért kell mindig primitíven válaszolni rá.

Én hetero nő vagyok (tudom off, bocsánat) mégse mondom a női nemi szervre, hogy büdös, gusztustalan, undorító.. Nem vált ki belőlem szexuális vágyat, nem érdekel, ennyi.

Azért a minimális tiszteletet meg lehetne adni.

2019. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Engem nagyon taszít.
2019. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

1.

Ha valaki ilyen kifejezéseket használ a melegekre, akkor azért kiakadsz, nem?

2019. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Számomra semleges. Ápoló gondozó intézetben dolgoztam, ott fürdetnem is kellett őket és tényleg nem voltam elragadtatva a nemi szervüktől. Viszont az egészséges nő tud gyereket szülni. Ez azért nagy dolog. Szeretem a gyerekeket, egyet fel is neveltem.
2019. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vonzódok a női testhez ugyan, de nem tartom taszítónak vagy ilyesmi, sőt kifejezetten szépnek is tartok sok nőt. Hogy hozzáérnék-e... igen, ha az illető kofejezetten kéri :D
2019. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Bezzeg, ha a heterók szidják a homókat...
2019. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Undorító hányingerkeltő 17/F
2019. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Hol látsz te itt szidást? Az első tényleg nyersen fogalmazott de a többiek csak leírták a véleményüket a meztelen női testről. Az pedig a melegeknek taszító, de legalább semleges. De még olyan is volt aki azt írta hogy szép csak nyilván őt úgy nem vonzza.

Ez tényleg összehasonlítható azzal hogy néhány homofób még ma is legszíveseben a föld színéről is eltűntetné a melegeket, és sokan mindent megtesznek hogy keservessé tegyék a homoszexuálisok életét.

2019. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!