Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy kapható-e rá?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok. Úszom, szal az edzőstársakkal rendszeresen látjuk egymást meztelenül és az egyik megtetszett szexuálisan. Hogyan lehetne ebből valami kaland? Volt már veletek ilyen? Kort is írjatok!

2018. dec. 23. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha tokos vagy odamesz es megkerdezed, ha nem akkor meg minek farasztasz itt mindenkit a hulyesegeiddel?
2018. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszában (benne)van (A) logika

:D

2018. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha szoktatok beszélgetni jóban vagytok akkor simán belefér egy olyan beszólás amiből látod rá a reakcióját... Egyébként ha valaki bejön miért nem cselekszik senki? XD nem értem...
2019. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hogy szívesen megmosnád a hátát, ha szeretné, mert olyan szép széles háta van! Ha nem kér belőle akkor tipli, ha kér akkor megmososd a lompost is és utána egyenes út a cumihoz.
2019. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

...a szép széles hátát.... :) :) :)

2019. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóan, mint a #4 írta ! Zuhany közben, lehetőleg ketten legyetek. És megdícséred a testét, esetleg a farkát ! Pl.:Irigyellek,mert Neked olyan szép alakja (vagy mérete) van a farkadnak, kár hogy az enyém nem olyan szép ! Szeretném megfogni,egy kicsit, Lehet ? Ha elhajt, vagy leszól, akkor annyi, hogy BOCSI ! Csak gondoltam vagyunk annyira haverok ? Ha más választ ad,Pl." Nekem mindegy, vagy fogd, ha akarod," akkor már több is lehet, csak alkalom kell hozzá.


Ezt azért gondolom, mert nekem volt ilyen eset. Egy ismerős hapival beszélgettünk a fürdőben,(uszoda) és jól el voltunk. Majd vártam, mikor akar menni haza, és mentünk a zuhanyzóba. (Ő 33 én 50 éves ) Ledobtuk a gatyákat, és tényleg szép volt a farka, és egyből mondtam, hogy : Téged kedvelt az Úr, hogy ilyen szép farkat adott. Irigyellek a méretért és az alakjáért is ! Mondja, nem panaszkodik, de hiába, mert így is elhagyta a felesége, csak a hokizás van. Mondom : SZeretném egyszer látni, mekkora, ha kemény ! Erre Ő : Most nem kemény, de lassan az lesz, ha ilyenről dumálunk. Odaléptam, és mondom, segíthetek rajta. Nem szólt semmit. Szépen megfogtam, mosogattam, maszíroztam, ő állt, becsukott szemmel. És szépen keményedett neki ! A lényeg,hogy átmentünk az egyik öltöző kabinba, és megtörtént, amit akartam. Sőt több is annál !! Ez mind szó nélkül, nem beszéltünk semmit,csak cselekedtünk. Jó pár alkalommal találkoztunk még a fürdőben. Csak annyit beszéltünk, hogy : " Megyünk zuhanyozni ? -_Mehetünk, benne vagyok ! "

2019. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
volt,egy idegen srác volt ráadasul ,nem is ismertem,de tök szép volt,izmos,joképü,,es kérdeztem mit edz,hogy eszik,hogy ilyen jol nez ki es elmosolyodva valaszolt...söt beszedbe elegyedtunk,,söt haverok lettunk,,söt volt bnöje is..söt benne volt bi hajlam..ugyhogy azt tudom tanacsolni,hogy batran..beszelgetni kell,sexröl is,es minden kiderul,meg lehet mindent kérdezni,nem szakad le az ég 2019 van
2019. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

nemk kell oda bi hajlam, egy ilyen helyzetben tök simán mennek a dolgok heteró srácok közt is (tapasztalat).


1, ha nyíltabb típus, kérdezd meg tőle egyenesen

2, ha nem, akkor jöhet a megmosom a hátad, és elfelejtesz megállni ...

2019. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!