Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szinte csak a szőkék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szinte csak a szőkék, világos bőrűek, kék szeműek jönnek be?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a srácot nem tartom helyesnek, de a délies latinok se, pedig a melegek 90%a ilyenekre bukik.

[link]

pl őt gyönyörűnek látom, de Magyarországon nem élnek ilyen típusú srácok, ilyen balkánias beütéső sötétek...

Amúgy nektek melyik srác jön be jobban? :)



2019. jan. 5. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán csak ízlés kérdése. Nekem a sötét haj, világos bőrszín, barna szem, sötét szörzet jön be.


Amelett viszont én se tudok elmenni, hogy ha valaki nem a te ízlésed vallja az rossz helyen nőtt fel? Aztán emellett elvárod hogy a heterók elfogadjanak, miközben te egy másik meleget az ÍZLÉSE miatt ítélsz el. Inkább maradtál volna csendben, bölcsebb lettél volna. 19/F

2019. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Biztos egy kivenhedt megkeseredett venember a kerdezo igy nem is csodalom hogy itt probalja kielni az elfolytott vagyait... xd szanalmas
2019. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ezt benézted, mert 25 éves vagyok.

Lehet amúgy azért is van ez, mert másfél évig Dániában éltem, ott meg mindenki tiszta arcú, szép fehér bőrű volt, olyan minőségi pasik.

Magyarok hozzájuk képest balkáninak tűnnek, ha a svábokat nem telepítik be anno, 100% sötét bőrű, szemű lenne magyarság, mint Romániába...

2019. jan. 6. 22:50
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha 25 vagy szanalmasabb a gyerekes viselkedesed mint gondoltam xd Miert jottel vissza ha neked jobban tetszettek az ottani pasik? Csak jobb egy olyan helyen elni ahol talalsz is neked tetszo embert
2019. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Egyebkent gratulalok a fajgyuloletedhez es a hazaarulasodhoz.
2019. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Magyarországon is találok, de nagyon ritkán, Budapesten nagyobb arányban, mert az ott a lakosság 70-80%ának német ősei vannak.

Hazaáruló miért is? Mert nem jönnek be a sötétebbek? :D

2019. jan. 6. 23:09
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor tisztázunk valamit. A szőkék szerinted jobban néznek ki, vagy emberileg egy másik szinten vannak mint a nem szőkék?
2019. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Folyamatosan azt hangoztatod hogy ilyen nemet os olyan kulfoldi pasik stb stb... es a magyarokat leciganyozod. Es meg te kerdojelezed a hazaarulasrol szolo kommentet? Ha ennyire nem tetszenek a magyarok es csak lenezed oket mikozbe te is magyar vagy eleg erdekes.
2019. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen degenerált ember vagy kérdező, ha te szerinted a Hitlerjugend szexi volt, az undorító viselkedésüktől eltekintve egy szép embert sem látok azon a képen. A linkelt képek közül pedig egyértelműen az első igazi kan bika, apuci éjjel-nappal torkoznám, a második pedig egy tinédzser kisgyerek, az ilyenekkel szóba se állnék. Amúgy nem tudom, te melyik bolygón élsz, de az általad idealizált twink, fiatalos, szőke, kék/zöld szemű, fehér férfiakból Magyarországon és a környező országokban van a legtöbb, ezzel szemben sokkal bejövősebb a férfias, magyaros, markáns kinézet, sehol nincs ilyen sok jópasi mint Magyarországon és a magyar farkak a legnagyobbak.
2019. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!