Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi fiúk, kondi öltözőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi fiúk, kondi öltözőben sikerült már összehoznotok valamilyen kalandot?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
aham:) edzettem és jött egy srac.20 eves körül és életemben nem láttam ilyen szép fiut :P gyönyörü volt :) és megszolitottam,hogy mit eszik es hogy edz,hogy ilyne szép..elmosolyodott es válaszolt,majd beszélgetsbe elegyedtunk :) aztan mondtam köszi,megyek zuhanyozni es jött utanam..ahhhazta..le se tudtam venni a szemem a zuhanyzoba a testeröl,,rajzolni se lehetett szebbet..azatn hogyhogy nem összehaverkodtunk:) szal bátran lehet ismerkedni,mert sztem kedvesen inditasz,akkor kedvességet kapsz vissza :)
2018. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Hogy velem miért nincs ilyen, mint az elsővel, pedig gyúrni is járok.

Béla kamionos 140kg,2méter,50éves, és szőrösebb mint egy gorilla.

2018. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Második =))))))))))))


Én az edzőmmel kavarodtam össze egy kicsikét. Ez is ide tartozik? :)))

2018. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki az edződ? xD én is oda akarok járni xD
2020. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha lenne egy ilyen szemelyi edzom orommel elegitenem ki :3
2020. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!