Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is van ilyen kondiban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van ilyen kondiban?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy,hogy egy srác bejött,néha odapillantottál és ő is figyelt közben? Mondjuk több alkalommal rajta kapod ahogyan figyel egy-egy gyakorlat közben. Én nem merek nyitni ilyen helyzetben,mert attól tartok csak beképzelem az egészet. Ti jártatok már így? 22/f

2018. nov. 9. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Volt hogy láttam hogy figyel. Volt aki meg is dícsérte a testemet.
2018. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
nekem volt olyan ,h mar kesz voltam a napi edzessel és akkor jött egy brutál helyes tiszta izmos srac,,es megszolitottam h hogy edz mit eszik stb,,elmosolyodott es válaszolt beszédbe elegyedtunk,,aztan mondtam h köszi pacsi megyek en vegeztem..kb 5 perc mulva bejött az öltözöbe es megint elkezdtunk dumalni közben zuhanyzott..le se tudtam venni a tökéletes testéröl es farkárol a szemem..az volt a fura h en kb 1 orat szoktam edzeni,es ö akkor jött mikor en menni készultem,,szal nem is edzett,,es egyböl jött az öltözöbe..szal furi volt,,én megkerdeztem merre megy,mert szakad az esö elviszem,,es hazavittem kocsival es onnantol felvettem isminek haverok lettunk..szal sose lehet tudni ki lép az életetdbe és hol..
2018. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Zuhanynál, volt már h megnéztem és szopás lett a vége
2018. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Simán haverkodva menj oda hozzá,valami gyakorlat kivitelezésének celjából. Hogy mit csinálsz rosszúl vagy ő csinál valamit rosszúl. Ha ez megvan akkor onnan lehet tovább lépni.
2018. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!