Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kondiban láttál már valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondiban láttál már valakit álló farokkal?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy az öltözőben jön-megy álló cerkával és nem zavarja, ha nézik.

Láttatok már ilyet, vagy ehhez hasonlót?



2017. szept. 28. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem láttam még ilyet. Valószínűleg mert a sok vegyszer amit a gyúrás mellett szednek impotenssé tette nagy részüket.
2017. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
#1 szerinted mindenki cuccol aki jobban néz ki mint te?
2017. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

2-es hagyjad! Ő eleve nem járt még életében egyszer sem edzőteremben, szóval azt se tudja mit beszél, másrészt meg ő az az ember, aki szerint még a fehérjeporban is koksz van! :D


Amúgy nem, nem láttam. Meg ahová én járok edzeni, oda nem járnak melegek, hogy az álló farkukat mutogassák.Az edzőterem, nem melegbár.

2017. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fájdalmas vagy #1-es, amíg tele vagy cuccal a magas tesztoszteronszinttől sokkal kanosabb vagy, akkor jön csak a baj mikor leállsz vele..

Egyébként 1 alkalmat leszámítva sosem, az is egy boxoló cigány srác volt aki nagyban magyarázott a kondis öltöző ajtajában álló pélóval, annyi hely még éppen volt mellette hogy besurranhattam volna, csak azzal nem számoltam mi lesz ha felém fordul. A többit nem részletezném. Ez volt az utolsó látogatáson abban a teremben :D

2017. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Melegbarban sem setalgatnak allo farokkal kedves 3as, kisse el vagy tevedve.
2017. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Uszoda zuhanyzójában láttam,de a srac igyekezett eltakarni.
2017. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En csak meleg szaunaban lattam ilyet. De oda azert mennek a ferfiak.
2017. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
2 eve mikor elkezdtem jarni akkor lattam az egyik kigyurt ferfit kb 9centis allo penisszel. Igaz en vekony voltam, de kb ernyedten is ketszer akkora volt a farkam
2017. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kondi nagyon nem az a hely... Ha elmész (gondolom még sosem voltál) és kihajtod magad az utolsó dolog lesz ez ami eszedbe jutna :D
2017. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyat nem,aki ne próbálná eltakarni.

2017. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!