Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/Biszex aktivak/passzivak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/Biszex aktivak/passzivak/unik kik gyurnak, kik izmosak közületek, kondi tanácsokat szeretnék kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék igy 22 évesen kondizni Veszprémben, ehez kellene a tanácsotok segitségetek.

2017. szept. 16. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi köze van ehhez a melegséghez vagy a biszexualitásnak?
2017. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy tőlük szivesebben fogadná a tanácsokat, esetleg még jobban is néznek ki mint akik nem sportolnak.
2017. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem arra vonatkozik a kérdés, hogy melyik veszprémi konditerembe (ha több van) járnak melegek, mennyire elfogadóak a heteró tagok/munkatársak a homo- és biszexuális tagokkal. Mennyire lehet esetleg pasizni ilyen helyeken.


Én erre gondoltam.

2017. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia!Én kondizom 2 éve, látszik is rajtam.Szerintem ez attól függ hogy szeretnél kinézni.Én például passzív vagyok az esetek többségében ezért úgy edzek hogy vonzó látvány legyen megdugni.(persze minenkinek más a passzív ideálja de általában a kicsi de kerek, izmos fenék, keskeny vékony csípő,nagy mellizom és kar az a legkedveltebb szerintem.)
2017. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos mindegyikőtöknek igaza van :D a kérdésem mindegyikőtök gondolatára vonatkozik :) szivesebben kérdezek meg meleget :) mert ugye én is az vagyok, illetve igen, hamár oda járok szivesen ismerkednék :) és harmadik, azaz 4.dik kérdező na te tapintottál rá a legjobban a lényegre, igazábol pontosan az amit irsz, hogy szexi legyek vonzó, vagyis értitek, ahogy irtad, formás fenék, keskeny csípő, szoval kis kerekítés itt ott amott, olyan kis guszta legyek :D xD :D ez lenne a lényeg :D mert nem kigyurni szeretném magam :D nem nőni akarok hanem formás lenni :D
2017. szept. 22. 15:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatom egy heteronak, hogy "Figyu, nem akarom kigyurni magam, hanem csak legyen formás seggem, kocka hasam, legyek szexi hogy beinditsam a pasik fantáziáját" xd gondolom azon nyomban segítene
2017. szept. 22. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki jár a konditerembe, maximum az aktívok fekünek igazán rá az izom építésre.

Egy izmos 20 éves aktív bi....

2017. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazábol örülnék egy havernak :/ az se baj ha hetero csak fogadjon el és segitsen gyurni :/ már nagyon de nagyon szeretnék végre edzeni, jo lenne valaki, aki motivál :/
2017. szept. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!