Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól érzem azt, hogy a világban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt, hogy a világban egyre több a passzív pasi? Vagy csak rossz helyen keresek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
En is joformán csak passzívokkal talàlkozok de nekem aktívként ez jó
2018. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jani Belucci ***** válasza:
38%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Egyre több passzív ismerősöm kezd kísérletezni a másik szereppel, és én is. Nem tudom, hogy általánosságban mi helyzet demográfiailag. De bőven van annyi meleg, hogy megfelelő részhalmazát választva túlsúlyban legyenek az aktív pasik. Szóval ilyen értelemben igen, rossz helyen keresed.
2018. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Passzívként sajnos még az interneten is kevés aktívval találkozom.
2018. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyre több a biszex pasi, aki lányt szeret dugni, viszont igénye lenne arra, hogy őt is megdugják, amikre a lányok a legtöbb esetben nem hajlandóak, ezért fordulnak ezek a pasik a saját nemük felé.
2018. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Pesti aktív vagyok , sajnos én viszont alig találkozom szavahihető passzívval, aki nem szájkaratés, hanem találkozni is mer. Mindegy, hogy bi, vagy meleg. Virtuálisan minden szuper, 3D -ben senki.....
2018. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Aktív biszex vagyok és azt veszem észre, hogy több a passzív, mint az aktív. Ha felmentek egy partnerkeresőre (romeo a legismertebb) és ott mondjuk terület vagy kor alapján megnézitek a közelben (de aktív/passzívra nem szűrtök rá), akkor is látható, hogy több a passzív jóval az aktívnál szinte mindenhol és minden korosztályban.


A melegek közt is. De a biszexeknél is igaz amit egy fentebbi válaszoló írt, hogy sok srác dugja a barátnőjét és mellette azt szeretné ha őt is dugná valaki. Én nem ilyen vagyok, én dugom a csajokat és a srácokat is.

2018. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem úgy vettem észre, hogy több a passzív. Romeon én kiegyenlítettnek látom az arányt.
2018. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Sose fogom megérteni, egy férfi hogy tud csak passzív lenni. :D Főleg, ha nagy a farka.
2018. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!