Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik! Mi a reakciótok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik! Mi a reakciótok, ha egy kapcsolat kezdetén kiderül hogy a passzív anyagi helyzete rossz? (Már nem kamasz)

Figyelt kérdés

1:Ez mekkora hátrány nálatok? 2: Esetleg kizáró Ok? 3: Lustának tartanátok, vagy csak balszerencsésnek? 4: Segítenétek hogy változtasson? 5: Nagyon lenéznétek emiatt?

6: Engednétek hogy elmagyarázza ill. hinnétek-e neki.


2018. jún. 12. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, egy egészen kicsit se tud érdekelni, hogy gazdag e vagy szegény. Nállam ez nem oszt nem szoroz. :D
2018. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bónusz kérdés van párotok?
2018. jún. 12. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos már több éves kapcsolatom van, de van tapasztalatom ilyen téren, szóval :


1 Nem hátrány,van saját pénzem, amugy se a pénz miatt vagyok együtt a másikkal

2 Nem kizáró ok

3-4 Itt felmerül hogy egyébként van e munkája, ha nincs akkor próbál e ezen változtatni. Ha van munkája,ami nem fizet túl jól,de szereti csinálni akkor nem zavarna. Amennyiben munkanélküli és nem boldogul,akkor próbálnék segíteni,hogy találjon munkát.

5-6 Nem nézném le. Nekem se volt mindig hű de jó anyagi helyzetem, emellett nyílván oka van ami miatt ilyen helyzetben van. Nem várnám el,hogy megmagyarázza, ha akarja elmondhatja,de nem köteles elszámolni nekem ezzel. Ha elmondja miért van ez,akkor persze elhiszem, nem gondolnám hogy hazudni akarna.

2018. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1: Nem hátrány. 2: Nem kizáró ok. 3: Akkor lustának tartanám ha a munkanélküliség miatt van rossz anyagi helyzetben. 4: Segítenék, próbálnám motiválni. 5: Nem szoktam emiatt lenézni másokat. 6: Engedném, de nem hiszem hogy túl kéne magyarázni hogy miért rossz valakinek a helyzete. Remélem nem keresne kifogásokat, azt azért kicsit gáznak tartom. És hinni szoktam annak akivel együtt vagyok szóval igen hinék neki.
2018. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hulyeseg penztarca alapjan donteni,ha valakit szeretek akkor segitek neki elerni a celjait.
2018. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még tanulok, de nekem van/lesz lehetőségem több féle, jól/megfelelően kereső munkakőrt is betöltenem.


1. Ha van munkája, illetve keres munkát, akkor megérteném, de hosszú távon valamilyen módon -úgy gondolom- változtatNUNK kellene rajta.


2. Nem kizáró ok, adnék neki egy esélyt, mivel tudom, hogy vannak szerencsétlenebbek(szüleim is sokáig azok voltak, van ismerősöm is...).


3. Mivel először mindig a jót próbálom keresni a másikban -még ha kissé naívnak is tűnik/het-, balszerencsésnek tartanám.


4. Ha látom rajta azt, hogy tényleg szeretne is változtatni, segítenék neki, de akkor valahogy így állnék hozzá: "Segítek, keressünk tűrhető(vagy jobb) munkát, nézz OKJ-s szakmákat, járj nyelvsuliba vagy valami, mondd el mennyi! kifizetem/besegítek(keresetemtől függően)! Csak tanulj, ha valami baj van, valami nem megy, túl nehéz, szólj, segítek, de ha utólag derül ki, akkor ellőtted az esélyeidet." És megfigyelném, hogy erre hogyan reagál. Ha csak panasz hátán panasz, akkor nem igazán akar változtatni, ha meg felragyog a szeme, akkor meg segítek és nem lesz okom szigorú apukát játszani. ;)


5. Nem nézném le, mivel amint már írtam, van ilyennel tapasztalatom, tudok rendes, keményen dolgozó srácot, aki azért járt úgy, ahogy mivel rossz volt a gyerekkora, családi helyzete, szeretethiányos volt, és amiért el volt veszve, segítség nélkül, így nem is kellett nagyokat hibáznia, hogy ott kössön ki, ahol van(Valami rakodós munkát végez, mellette libákat töm, meg időnként napszámos is, hogy ellássa a gyerekét...Amint lesz munkám, valahogy segíteni akarok rajtuk :( )



6. Persze, hogy megengedném, hogy elmagyarázza, sőt!



Nem a pénz miatt lennék együtt a párommal, de szerintem mindkettőnknek jobb lenne, ha hosszú távon mindketten rendesen keresnénk.



Ui: Van tapasztalatom lusta, magukat sajnáltató emberekkel is, akik csak a kifogásokat keresik és magukat sajnáltatják, ezért tartom fontos dolognak a "szembesítést", kissebb szigort...

2018. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!