Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy meleg férfi fizetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg férfi fizetne egy nőnek akkor menne a szex egy nővel?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok de nem tudtam elfogadni fizetem egy lánynak hogy sz.pjon le nagyon izgultam és nagyon eröltetnem kellett magam hogy befeküdjek az ágyba egy meztelen lányhoz de amikor bevette nem állt fel egyenesen kellemetlenül éreztem magam de málsodjára már lehet menne mert már nem izgulnák annyira lehet még a Szexet is kiprobálnám lányal.



Nektek menne lányal?

A szex vagy a francia?

Persze tudom 100%-ig nem lehet hetero egy meleg de talán enyhe bi válhat belőle?



2018. ápr. 8. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadra erőltetni nem tudod. Ez nem olyan amit te megválasztasz. Ne erőltetsd hogy bi legyél. Ha akarod sem fog felállni egy nőre, mert nem vonz. 21L
2018. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem tudod elfogadni, hogy meleg vagy? Ez miért negatív? Így sose leszel boldog
2018. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én akkor lennék boldog ha normális életet élhetnék feleség gyerekek és hogy a szüleim is boldogok legyenek.
2018. ápr. 8. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Szerintem te inkább a szüleidnek akarsz megfelelni. Nem? Beléd beszélik ezt, és azért akarsz olyan életet élni, miközben belül teljesen a férfiakhoz vonzódsz. Engedd el. A szüleid meg ne törődjenek ezzel, hogy melyik nemhez vonzódsz. Ha meleg vagy, akkor meleg vagy. Egy férfi lehet boldog úgy isy ha férfiakhoz vonzódik. Nem feltétlen kell ehez nő és sok gyerek. Fogadd el magad így ahogy vagy!
2018. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Állítólag mindenkiben van hetero és homo hajlam is bizonyos százalékban. A heterókban nagyon magas a hetero hajlam és kevés a homo de van. Olyan lánnyal kéne megpróbálnod aki tetszik is. De nem a szopást mert azt a legtöbb csaj totálisan rosszul csinálja. Én hetero létemresem tudtam még csak szopástól elmenni mert aki jól csinálta volna az nem bírta addig. A többi 5-10 csaj meg totál béna volt hozzá.


Szerintem kutyapózban dugd meg és vegyél be előtte viagrát vagy valamit amíg meg nem szokod.


A férfiak közti intimitástól nekem undorom van de talán egy $eggbedugást be tudnék vállalni ha nagyon muszáj lenne és talán el is tudnék élvezni a stimulációtól de nincs rá garancia.


Neked azt tanácsolom hogy ne ess egyből a mélyvízbe. Előbb ismerd meg a nő testét. Taperold és kóstolgasd végig csak azért hogy megismerd milyen. Akkor már rá fogsz jönni hogy bajod van-e a női testtel vagy sem.


Amúgy sok nő keres egyedülálló anyaként párt magának és egy idő után már azzal is kiegyeznek ha a férfi jó apja a gyereküknek. Ezzel lehet családod gyereked és közben eljárhattok szexoldalakon összeszedett biszex párokhoz akikből elég sok van.


Amúgy kíváncsi lennék hogy milyen érzés neked a női mell fogása vagy a punci íze, vagy hogy egyáltalán szépnek tudsz-e találni egy szép női testet...


Ha prostihoz mész akkor szépet és neked tetszőt válassz elsőre!

35F

2018. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"szüleim is boldogok legyenek."


Nem azért születtél,hogy a szüleidnek élj!

Hány éves vagy?Mert ezt már 10-en évesen is fel kellene fogni.

2018. ápr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy meleg férfi nőnek?Ennek mi értelme?lol Még ha nő fizetne melegnek akkor se menne.
2018. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thillmin ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy nővel. Kellemes volt simogatni, mellét fogdosni meg a punciját nyalni. Ő is leszopott engem, de az annyira nem jött be. Egy ponton úgy gondoltam, hogy kísérletet teszek arra, hogy berakjam neki, de mire óvszert húztam és pozícióba helyezkedtem, addigra kiment a vér, és már nem voltam elég merev, szóval nem ment.
2018. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!