Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg párok is olyan gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg párok is olyan gyakran csalják meg egymást, mint a heterók?

Figyelt kérdés
Mivel nem rég váltam el, eléggé m van a nőkből.Biszexuáliskent azonban egyre inkább csak a férfiak kezdenek vonzani.Félek azonban, hogy itt is én lennék a megcsalt fél.

2017. jún. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A hűség, a megcsalás nem nemi beállítottság kérdése. A megcsalást a gerinc részleges, vagy teljes hiánya okozza.
2017. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az egyesnek igaza van, de szerintem sajnos azért a meleg pasik jellemzően lazábban kezelik a szexualitást (pl. hármas, többes, nyitott párkapcsolat, "az orál nem megcsalás", stb.).
2017. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem a gerinc teljes hiánya. Soha nem csaltam meg senkit, engem viszont csaltak már meg. És tudom, hogy hibás vagyok benne én is és ő is.


Sokan hajlamosak csak azt hibáztatni, aki elkövette a félrelépést. Mert nem képesek a tükörbe belemondani: a megcsalás háromemberes. Kell az, aki hagyja, hogy odáig süllyedjen a kapcsolat, kell az, aki megcsal, és akivel megcsalják az illetőt.


Éppen ezért nem haragudtam és szétmentünk tökéletesen békében és zökkenőmentesen. :)

Kölcsönösen bocsánatot kérve egymástól, hogy idáig fajult.

2017. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meleg vagyok 5 éve van párom és nem csaljuk a másikat
2017. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a melegek tobbet csalnak
aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!