Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok, Nektek megadatik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok, Nektek megadatik, hogy naponta kielégítsétek egymást a pärotokka, vagy ez csal az én túlzott elvárásom?!

Figyelt kérdés
A szakításig jutottam 45évesen, mert én bizony naponta kívánom a szexet, nem Hetente 1x.8 évvel idősebb nálam, erre hivatkozik, de nekem mindig az idősebb pasik jöttek be, és volt, hogy 67 éves párom naponta többször is rá kívántunk egymásra.. szinte nem volt a lakásnak olyan pontja, ahol ne tett volna a magáévá..

2016. dec. 26. 06:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Párotokkal és csak. 😊 Elírtam a címben..😊
2016. dec. 26. 06:32
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Hetente 1-2 alkalommal.

És elég gáz hogy ez miatt akarsz szakízani....

2016. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez tenyleg gaz h emiatt szakítasz valakivel..lehet ennyi idősen nem is nagyon találsz majd mást
2016. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Most nincs barátom, de amikor volt, akkor hétvégén tudtunk csak szexelni, mert hétköznap ott volt az egyetem, és elég messze voltunk egymástól. Viszont hétvégén mindkét nap volt szex. 21f, passzív
2016. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
mi csináljuk naponta, általában többször is
2016. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagy elvárás a napi, persze nem árt megtalálni a közös nevezőt a párunkkal.
2016. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ennek a kapcsolatnak annyi..Nem igényli a kényeztetésemet sem.Mármint azt, hogy legalább én had wlégítsem ki őt. Hát inkább szingli leszek, mint egy olyan kapcsolatban, ahol úgy érzem, hogy nem igazán vagyok fontos.
2016. dec. 27. 01:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megadatik szerencsére, ki sem bírnám nélküle! Talán túlzás, de nekem a szexuális együttlét lételemem az élethez! Átlagosan a heti 10 alkalom megvan hetente, persze van amikor csak egy gyors orál meló előtt, de nekem már az is elég mert tudom, hogy estére jön a folytatás. Nálunk bárhol és bármikor megtörténhet a dolog és szerencsémre a párom partner benne legalább annyira mint én
2017. jan. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!