Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok! Az nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok! Az nálatok probléma, ha a passzív nem igényli azt, hogy orálisan kielégítsétek őt? Ő csinálja az aktívnak, de ő maga nem igényli ezt visszafelé.

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
fura,ha vki nem szereti ha szo.pják..
2018. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavarna , alapból nem csinálok ilyet mert teljesen aktív vagyok szerencsére sok ilyen passzív van.
2018. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Agy aktív pasi sosem fog szopni, és egyigazi passzív sosem hiányolja azt, hogy az aktív leszopja őt!
2018. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-as, ahány meleg van, annyiféle értelmezése van az aktív/passzív szerepnek. Van aki csak az anál szempontjából különbözteti meg a szerepeket (hogy ki az aktív és ki a passzív), van aki beleszámít minden mást is, esetleg a szexen kívüli viselkedést is. Sokak számára simán belefér, hogy aktívként is sz.pjanak (ettől még análban ők lesznek az aktívak, a behatolók), és sok passzív is szereti, ha őt is sz.pják (mert ettől még análban ő lesz a passzív, a befogadó fél). Nem csak úgy lehet értelmezni a szerepeket, ahogyan te írtad. Úgy is lehet, de máshogy is.

A kérdésre válaszolva: Nem probléma, de sokkal jobb, ha ő is igényli.

2018. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond ezzel.
2018. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -remete- ***** válasza:
100%
Nekem gond. Szeretem viszonozni. :)
2018. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Sose okozott problémát :D Leszopattak és elmentek. Aztán a helyszínről is :D
2018. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak és kizárólag passzív... lennék. :( De nincs kit.
2020. márc. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!