Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire látszik rajtatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik rajtatok, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Elméletileg nem igazán. Legalább is akiknek elmondtam, hogy az vagyok, mindenki azt mondta, hogy nem gondolta volna. Olyan is aki elég komolyan szokta előtte mondani, hogy az vagyok biztos, amikor elmondtam neki mondta, hogy nem gondolta volna igazából, csak poénból mondogatta.
2018. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rajtam sem látszik egyáltalán. Nekem is azt mondták akiknek elmondtam, hogy nem gondolták volna. Pedig meg voltam győződve, hogy mindenki sejti.
2018. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ismeretlenül és utalások nélkül a többség nem gondolja rólam, hogy meleg vagyok, de annyira azért látszik, hogy amikor megtudják akkor hunyorítanak kicsit és bólogatva mondják, hogy "jaaa ennek így van értelme".


22/F

2018. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, rólam elég könnyen megállapítható szerintem, meg a barátaim többsége szerint is.

Egyáltalán nem vagyok az a "tipikus" srác, az is megtörtént már, hogy le"hölgyemeztek" az utcán (jó, annyira azert nem vagyok feminin, de...)


Szeretem a szivárnyos cuccokat is, szóval, na, az is egy pont.


De vannak emberek, akiknek meg ezzel egyutt sem nagyon esik le.

Ma pl 10 percen keresztül próbáltam elmagyarázni egy srácnak, hogy nem azért "szeretnek a lányok", mert udvarlok nekik, meg hogy nem fogok összejönni egy lánnyal sem, akinek esetleg barátságon felül is bejövök, de még ezután is vannak kételyeim, hogy megértette-e, hogy meleg vagyok.😂😂😂


A másik dolog, ami nagyon vicces, amikor az emberek (sok esetben a tanáraim is) a barátaimtól kérdezgetik, hogy meleg vagyok-e, meg ilyenek. Aztán érdekes módon, miután megmondják nekik, hogy kérdezzék meg, valahogy hozzám már nem jönnek oda. Pedig tényleg nyitott vagyok, bárkinek elmondom, ha rákérdez. 🤔

2018. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom a lábam, karom, emiatt már többen kérdezték. Érdekes,mert heterók is szőrtelenítenek. Másban nem látszik. F.
2018. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A melegek nagyobb részéről nem rí le, hogy ők melegek.
2018. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi ismerőseim visszajelzései alapján úgy az emberek 5%-a (nagyon elnagyolt statisztika, számszerűen 4 ember) mondta meg rólam, hogy meleg vagyok. Érdekes, hogy minél jobban ismertek az emberek, annál inkább lepte meg őket a dolog, mert annál kevésbé gondolták volna.


De szerintem egyébként lerí rólam és nagyon csodálkozom, hogy mennyire heteronak néznek nagy átlagban az emberek. Fura a személyiségem és valószínűleg ennek tudják be azokat a jeleket, amiket másnál feminin vonásoknak tekintenének.

2018. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólam csak otthon 4 fal között mondják meg :D
2018. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!