Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, látni rajtatok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, látni rajtatok hogy melegek vagytok? Szedett szemöldök pl? Fura járás? Vagy egyáltalán nem látni pl. mint egy munkás ember.

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Kényes hangon beszélés (ez kimaradt).
2018. márc. 14. 19:59
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan én hetero vagyok, de van egy pár meleg ismerősöm. Legtöbbjükről elsőre nem mondtam meg, hogy melegek, viszont nonverbális jelekből, gesztusokból viszonylag hamar sejtettem. Ugyanakkor van olyan barátom is, akinek a járása alapján lehet sejteni, illetve olyan is, akinek az általa viselni szeretett ruhákból.
2018. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért, egy munkás ember nem lehet meleg?
2018. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem híresztelem, sőt titkolom, az öltözetem is átlagos és mégis kiszurnak.
2018. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért aki furán jár és kényesen beszél és szedi a szemöldökét az nem lehet HETERÓ? Hülye kérdésre hülye választ kapsz
2018. márc. 14. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, nagyon könnyű megmondani. A meleg férfiak másként néznek a nőkre.


Ha a járásukból, mozdulataikból, hangjukból, megjelenésükből nem is lehet megmondani, a tekintetükből igen, vagy akár abból is, ahogy köszönnek.


Ugyanígy ki lehet szúrni a leszbikusokat is.


Szerintem a férfiak nem veszik ezt észre annyira.

2018. márc. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

A meleg férfiak nem jönnek zavarba egy nőtől, nem felejtik a tekintetüket a mellén, nem látod rajtuk, hogy megpróbálnak feltérképezni, nem tartják olyan sokáig a szemkontaktust, nem akarnak macsó férfias férfinak látszani, meg ilyesmi. Egyszerűen ilyenkor úgy érzi magát egy nő, hogy megkönnyebbül, hogy végre valakinek nem jut róla eszébe a szex. Nem túl sok meleg férfihoz volt szerencsém, olyan hattal találkoztam eddig, mindegyikről elsőre lejött.(nem nagyon mozgok emberek között és nem élek társasági életet, meg ilyesmi, szóval azért ilyen kicsi a szám, mert nem alapból nem vagyok sokat emberek között)


Privátra nem reagálok.

2018. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Amiket leírtál, szedett szemöldök, fura járás, kényeskedő hang, a tapasztalataim szerint inkább a passzívokra jellemző, de közülük se mindegyikre. Az aktívok inkább igyekeznek "elveszni" a tömegben, max, mint már írta valaki, a nőkre nem tekintenek úgy, mintha szexuális tárgyak lennének.
2018. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, olyannyira nincs külsőleg utaló jel rá, hogy akinek elmondom el sem akarják hinni! Férfias külsőm és viselkedésem miatt ostromolnak a nőneműek, mit sem sejtve róla, hogy meleg vagyok
2018. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szeretek színes cuccokat, kiegészítőket hordani, pl. rózaszín nyakmelegítő, színes sál, de nem annyira kényeskedős a hangom, sőt inkább ilyen érces, olykor monoton. Meg az alakomra igyekszek odafigyelni. Ruhákból meg olyat hordok, ami megfelel az alakomra, a farmer is jó ha kicsit szűk, de ne feszüljön olyan erősen.
2018. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!