Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki van még rajtam kívül úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még rajtam kívül úgy, akiket nagyon felizgatnak a "kétkezi munkás férfiak"?

Figyelt kérdés

A kérdésben, teljesen pozitív értelemben használom a kétkezi munkás kifejezést.


Olyan erős, férfias szakmákban dolgozó férfiakra gondolok, akik kovácsok, asztalosok, ácsok vagy egyéb, hasonló munkakörben dolgoznak.


Szerintem, sokkal izgalmasabbak és izgatóbbak, mint egy mérnök vagy egyéb munkakörben dolgozó férfi.


(Félreértés ne essék, senkit nem szeretnék gúnyolni.)


Egyszerűen felizgat egy erős asztalos vagy kovács látványa, ahogy dolgozik.


Nagyon egyedül vagyok ezzel?


2017. febr. 3. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neeem nem. :) dettó, így vagyok én is ezzel. Számomra is ők az igazán férfiasak.
2017. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon egyedül vagy ezzel kedves Kérdező! :) Legalábbis a népszerűségi indexem ezt mutatja. Olvasott, tanult, kulturált ember volnék, de a legtöbb ismerkedés akkor szakadt abba, amikor őszintén elárultam, hogy ipari csőhálózat szerelő munkakörben keresem a kenyerem.
2017. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

pedig nagyon izgató az!

az én kedvencem, mikor a festő srác a nyári kánikulában állt a létrán és már annyira letolta magának azt a kantáros kék ruháját, hogy szinte a fanszőre is kilátszott és azt hittem, ott rögtön, neki esek. iszonyú izgató volt látni, ahogy a finoman izmos (tehát nem kigyúrt de olyan természetesen izmos) karjával festegetett, és alig tudtam levenni a szemem a kockahasáról, csak nálam ott szállt el az illúzió, mikor megszólalt. na azt nem kellett volna, de anélkül egy igazi álompasi volt.

2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Parom jarmumernok. Ebbol adodoan sokat szereli a sajat kocsijat. Imadom...nyaron feher atletaba szerel. Szexis.
2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon izgató....általában megszólalásig. Ha szerény és halkszavú akkor azért nem veszett az ügy. Megfigyeltem, hogy ezek a szakmunkás erős fiatalemberek meg az ertelmiségi nőkért vannak oda. Komoly kaocsolat azért ritkán lesz ebből.
2017. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Idealizált kép, nem több. Megszólalásnál már illúziót rombolhat, inkább értelmiségit nézegess szerelés vagy fizikai munka közben. Bejönnek a lányok után füttyögő bandában alkoholizáló, dohányzó, kártyázó építőipari munkások is?
2017. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezek szerint, nem túlságosan gyakori... vagy sok az előítélet...


Én, eddig (lehet, hogy csak szerencsém volt), de nagyon intelligens férfiakkal találkoztam. Mindenről el tudtam velük beszélgetni, udvariasak voltak és tájékozottak. Nem voltak sem primitívek, sem buták...


Abban igaza volt az egyik válaszolónak, hogy vonzzák egymást a magasabb beosztásban dolgozó nők és a szakmunkás férfiak.


Én speciel, sosem választanék a kollégáim vagy a munkatársaim közül egy másik mérnököt... tisztelet a kivételnek, de semmi férfiasságot nem látok bennük. Engem jobban megfognak az ilyen férfias szakmában dolgozó, "igazi" férfiak.


Nem értek egyet azzal a szemlélettel sem, hogy aki mérnök csak az lehet intelligens és tájékozott, egy szakmunkás ember pedig nem... Mérnök-mérnökkel, szakmunkás-szakmunkással... szerintem nem feltétlenül igaz, ha meg tudják beszélni az anyagiakat, nem kavar be a kapcsolatba, sem a társadalmi előítéletek nem kavarnak be, igen is jó kapcsolat, házasság lehet belőle.


Több olyan párt ismerek, ahol mérnök-szakmunkás a pár foglalkozása...és teljesen jól működik.


(Elárulom, egy nagyon jó asztalos nagyon is jól tud keresni, sőt nekem férfiként többet is ér, mint egy mérnök "férfi", aki megijed az ajtózár cserétől is akár, vagy nem tud befúrni egy polcot a falba.)


Mások vagyunk, mások az elvárásaink, mások az igényeink, de ez így helyes, unalmas is lenne, ha egyformák lennénk :)


De, közvélemény-kutatásnak jó volt. :)


Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)


Kellemes hétvégét nektek!

2017. febr. 4. 10:43
 8/17 anonim ***** válasza:

sztem az az igazság h nagyon is vonzzák őket, naná, csak az más kérdés h legtöbbször egy kaland erejéig, de pl nyilvánosan már nem vállalnák fel h ő a párjuk.

legalábbis nekem ez a tapasztalat

2017. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, ha én mérnökként is minden probléma nélkül megfogom a kalapácsot, fejszét, villáskulcsot stb.? :D
2017. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az olyanok, mint te, erősìtitek a "szabàlyt" és ti vagytok a csodàs, ritka kivételek, néhàny nő szàmàra! ;)
2017. febr. 4. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!