Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki van még rajtam kívül úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még rajtam kívül úgy, akiket nagyon felizgatnak a "kétkezi munkás férfiak"?

Figyelt kérdés

A kérdésben, teljesen pozitív értelemben használom a kétkezi munkás kifejezést.


Olyan erős, férfias szakmákban dolgozó férfiakra gondolok, akik kovácsok, asztalosok, ácsok vagy egyéb, hasonló munkakörben dolgoznak.


Szerintem, sokkal izgalmasabbak és izgatóbbak, mint egy mérnök vagy egyéb munkakörben dolgozó férfi.


(Félreértés ne essék, senkit nem szeretnék gúnyolni.)


Egyszerűen felizgat egy erős asztalos vagy kovács látványa, ahogy dolgozik.


Nagyon egyedül vagyok ezzel?


2017. febr. 3. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés anóóóó 30 éve szobafestőként sok kalandom volt és a hír igaz vannak sokan akiket ez pörget fel ha nem is egy életre szóló kapcsolatra de nagyon szép néha már idősödő fejjel /48/ visszagondolván vicces történetekre tudok visszaemlékezni ......
2017. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
elhiszem, valahogy úgy az egész látvány, szép férfi test, alig ruha, áll a létrán, sokszor már-már erotikus mozdulatok, hát nem azért, de nekem se kellett volna túl sok, h történjen vmi ... na meg úgy pont adja is magát a helyzet ha megfelelő magasságban áll a srác :)
2017. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vagyis gatya nélküli festőnek, vagy vízvezeték szerelőnek kellene lennem, mert mind a két esetben, pont jó "pózban" dolgoznék. Meggondolandó. Hát ha még ha klímaszerelő lenne az ember fia, akkor egyből ki is lehetne próbálni a rendszert, hogy hűt-e rendesen. :)))
2017. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez így elképzelhetetlen. Festi a srác a lakásomat..megfelelő magasságban áll a létrán...bocsika kiszolgálhatnám magamat es elkapom a farkát?

Na ebből nem lesz komoly kapcsolat az tuti.

2017. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem is beszéltünk komoly kapcsolatról. futó kaland ez, amolyan 10 perces, viszont annak hatalmas.
2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én, komoly kapcsoltban is el tudnám képzelni az életem pl. egy asztalossal, nem értem én ezt az előítéletet (volt is, más miatt mentünk szét, most is van)...


Miért csak 10 percre lenne jó? Egy életet is boldogan le lehetne élni egy, hasonló munkakörben dolgozó férfivel...


Nem értem én, ezeket a munkakörökön és anyagiakon aggodalmaskodó embereket....


Közel sem ez az alapja, egy jó párkapcsolatnak...

2017. febr. 5. 16:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is a munkás pasikra bukom
2023. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!