Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti milyen fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti milyen fiúra vágytok, milyen az esetetek?

Figyelt kérdés

Külsőleg hogy nézzen ki? Kép is jó.

Például milyen magas legyen, milyen testalkatú? Helyes legyen vagy aranyos képű?


Belsőleg? Milyen személyiségű legyen?

Nagypofájú vagy csendesebb?


2018. febr. 20. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, és férfival szerelmi kapcsolatot nem igen tudok elképzelni. (ki tudja, ez még változhat)

170-190cm legyen, átlagos vagy izmos.

2018. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, esetleg picit izmos legyen.


A magasság mindegy, az alacsony srácok nagyon cukik, aranyosak, a magas srácok meg olyan vonzók:3

De azért úgy nem ár, ha 165-195 cm között van.


Belsőleg?

A legfontosabb, hogy legyen intelligens. Legyen kedves, aranyos, szerethető és legyen benne valami különleges, valami plusz.:)

2018. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik tud is szeret is szopatni.
2018. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogy őszinte legyek magamhoz is, két különböző típus jön be, az egyik érzelmileg, a másik fizikailag.


Érzelmileg a vékonyabb-alacsonyabb-törékenyebb, finom vonásokkal rendelkező, szép arcú, helyes, aranyos, szolidabb életvitelű, félénkebb, lányos személyiségű fiúk jönnek be.


Fizikailag meg a jó erőben lévő, nem nagydarab, de azért masszívabb alkatú srácok (úgy 180-185 cm / 80-85 kg) izgatnak fel leginkább. Nem feltétlen szálkás, lehet kicsit husisabb is. Személyiségük nem érdekel, érzelmileg nem akarok tőlük semmit.


Kinézetre, arcra, színre leginkább az olyan ázsiaiak tetszenek, akik nem annyira csíkszeműek, vagy az olyan európai, aki nem homlokegyenest ellenkezője mindenben egy ázsiainak. (Nem akartam lóképű melákokat írni.) Ilyesmire gondoltam:


[link]


Ha fő karakterében így néz ki, lehet húsz évvel öregebb is, akkor is tetszeni fog, csak most ez a régi kép akadt épp elő...


Borotválkozás, és min. 10 centi haj alapelvárás, mivel engem a férfias megjelenés épp annyira taszít, mint bármelyik heteró férfit.

2018. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

170-180 cm magas szőke vékony picit kockás, csak a körvonalak látszódnak.

Személyiségre meg a cuki nem túl komoly srácok akikkel lehet bátorkodni de komoly témáról is lehet beszélni. Illetve nagyon imponál ha tud nyíltan beszélni a szexről ill tud pimasz lenni, pláne ha ez a kettő keverésik.

2018. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Külsőleg nem túl magas, vékony, helyes arcú (kicsit kisfiús) srácok.

Személyiséget tekintve legyen aranyos, bújós típusú, de nem árt ha emellett intelligens/művelt is valamennyire :)

2018. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

180 cm körüli (legalább 175), vékony, kicsit izmos, formás (a mellkasa ne legyen keskenyebb a csípőjénél), a kölyökképűség nagy pluszpont. Nyugodt, intelligens, kulturált, nem harsány, nem feltűnősködő típus.

Az arcforma és a frizura sokat számít.


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

2018. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 méter magas vagyok, úgyhogy a másik magassága nekem mindegy. Lehet 165, de 185 is, úgy is alacsonyabb nálam. Alkatra átlagos, vagy vékony, vagy sportos.

Helyes vagy aranyos? :D Mindegy, ha legalább az egyik igaz rá.


Én 24 éves vagyok, úgyhogy a másik legyen 18-27 év körül.


Az átlagos vagy a csendes a legjobb belsőre. Neten nekem nagyon el tudja venni a kedvem valakitől az, ha ilyeneket ír EGYBŐL, hogy hagy szopjalak le, vagy dugj meg keményen.


24/F

2018. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is hasonlóan vélekedek a dologról.

2018. febr. 21. 16:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 175 vagyok, szakáll nélkül 18-nak nézek ki és utálom a gyerekes pofám, de átlagos vagyok szerintem. :D


Nos, nehéz megmondani, hogy ki az esetem.. Régen mindig olyanra vágytam, akinek biztos van szakálla. A szőrös arcú/testű fiúkat szeretem. Legyen velem egy magas, vagy kicsivel magasabb. Legyen helyes.

Ne legyen kövér, de talán extra vékony se.


Csak "fogjuk" meg egymást. ;)

2018. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!