Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mikor jöttetek rá arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jöttetek rá arra hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

a kérdésem leginkább meleg férfiakhoz szól

lassan egy éve tudtam meg hogy a bátyám meleg, ő már egy ideje nem velünk él, ezt is a szüleimtől tudtam meg

érdekel néhány dolog de egyfelől ezt nem tőle akarom megkérdezni másrészt igazából nem vagyunk nagyon beszélő viszonyban

az egyik kérdés hogy mikor mennyi idősen jöttetek rá arra hogy melegek vagytok? előtte fiatalabb, gyerekkorotokban tetszettek a lányok is, vagy már a kezdetektől a fiúkhoz vonzódtatok? illetve hogy éltétek meg? természetesnek és normálisnak találtátok vagy eleinte nem tudtátok/akartátok felfogni hogy a saját nemetekhez vonzódtok?



2018. febr. 7. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én 11éves koromba jöttem rá hogy meleg vagyok , azután jött ki rajtam pár nappal , hogy elváltak a szüleim.

Mielött kijött volna rajtam a melegség , az elött a lányok tetszettek , furcsa érzés volt , hogy már nem a lányok után akarok szaladgálni , hanem a fiúk után ...


Eleinte természetesnek vettem a dolgot , csak kicsit szomorú voltam , mert úgy éreztem , hogy sohasem lesz fiúm(most is) , mert nem ismertem olyan srácot , aki a fiúk felé vonzódna ,utána ugy voltam , hogy ez egy nem normális dolog , és valahogy megpróbáltam "kimenni ebből" , de nem sikerült , tovább szomorkodtam , és továbbra is az volt bennem hogy ez nem normális :/


de egyszercsak a legjobb barátnőm kihúzta belőlem a dolgot , és elmagyarázta , hogy ebbe nincsen semmi...

Kicsit megnyugodtam ilyen téren , felmerült bennem , hogy meg kellene próbálni ismerkedni , de nem találok senkit , akit szerethetnék , mert mindenki csak b****i akar :(

2018. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
17/f
2018. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Körülbelül 7-8 éves koromban kezdtem sejteni, 11-12 évesen pedig már biztosan tudtam, hogy nem a lányok tetszenek. Teljesen normálisan kezeltem. Szerintem semmi rossz nincs ebben. Imádok meleg lenni. :D Bár barátom még nem volt, de talán egyetemen találok valakit, mert most - középsuliban - nem igen megy.
2018. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én azóta mióta beöltöztettek egyszer lánynak. 16 éves voltam és nagyon felizgatott a saját látványom. Utána kerestem hogy kik azok a fiúk akik lánynak öltöztek és ott jöttem rá, hogy nem csak a lányok jönnek be.


Ja és bocsánat, nem teljesen meleg vagyok hanem biszex :)

2018. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 12-13 évesen kezdtem érzékelni, hogy nem(csak) a lányok érdekelnek, aztán kellett egy kis idő, hogy elfogadjam, hogy lánnyal egyáltalán nem megy.


Igazából soha nem tetszettek a lányok, de ezt sokáig nem tudtam elfogadni.


Változtatni akartam rajta, ami persze nem ment...

2018. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudatosan,de már 5-6 évesen is nagyon jól esett,amikor a szomszéd bácsi az ölébe vett,csiklandozott és éreztem ahogy a fenekembe duzzad a farka... Később,ha megtehettem,anyám fehérneműiben maszturbáltam.
2018. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13 éves korom körül kezdtem kapisgálni, hogy nem csak a lányok érdekelnek.

F/bi

2018. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
7 évesen... persze...
2018. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem jobban tudom, hogy mikor kezdtem el érdeklődni a fiúk iránt. :) Netán zavar? Nem mintha érdekelne, de ne tudj ilyeneket jobban nálam, mert ezzel nettó hülyének állítod be magadat.

2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 évesen az osztálytársammal szerelmest játszottunk. Eszembe se jutott, hogy ez nem normális.
2018. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!