Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hogyan jöttetek rá hogy a fiúkat szeretitek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 14:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem én is vagyok..
2015. szept. 7. 14:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak bi vagyok, de úgy jöttem rá, hogy megnyitottam olyan videókat is, ahol kamasz srácok kefélnek egymással és arra is ugyanúgy állt a bré, mint amikor fiú kefélt lányt.


Utána én is eltudtam képzelni, hogy seggbe dugom a farkamat és ki is próbáltam. Ma sem vagyok 50-50 bi, inkább 70-30 a heteró irányába, de simán szexelek szép kinézetű férfiakkal a mai napig, ha épp nincs nő a láthatáron.

2015. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok,nekem az uszodai tusolóban állt mindig fel a meztelen fiúk láttán.
2015. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen feltünt h vonzódom a többin sráchoz 14/f/m
2015. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Már 8 évesen tudtam hogy defektes vagyok
2015. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem egy meleg sracot es talalkoztam vele majd ahogy elvaltunk iszonyatosan hianyzott es egyik ejjel

Almomba megolelt, majd masnap csak ez jart a fejembe hogy milyen jo volt majd reszegen ramirt hogy megjottem szerelmem es akkor dobbant egy hatalmasat a szivem es lassan rakellett jojjek hogy szerelmes lettem bele de sajnos nem lett belole semmi

2015. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy semmi reakciót nem váltottak ki belőlem a nők.


18/F/Passzív

2015. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt általánosban egy osztály társam aki tipikusan az a rosszfiú, letolt farmer, jó formás fenék, kockás has, szórakozásbol rácsapott a többi fiú fenekére, stb. 6-ban totál bele zugtam. Neki köszönhetem, hogy tudom hogy meleg uni vagyok, akit a szexi boxer (brief) alsók beinditanak. Ámbár tavaly elbalagtunk, és ő AUba ment, még mindig szerelmes vagyok belé.
2015. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Már egészen kisfiúként fantáziáltam egyik-másik osztálytársamról, hogy milyen lenne vele, vagy a másikkal! Többnyire fiúkról, de lányokról is...

Az első szexuális élményem lánnyal volt, ez meghatározta későbbi életemet, és a heteroszexuális vonalon haladtam, majd közel a 30-hoz újra előjött a fiúkhoz való vonzódás!

Kétséget kizáróan biszexuális vagyok!, ez van...

De bánom, hogy a fiúkhoz való vonzódásomat hosszú évekig elfojtottam, és magamnak sem ismertem be, hogy bi vagyok!!!

Sajnos így sok olyan dologról maradtam le, amire most nagyon vágynék, de már soha nem tudom bepótolni...

Így 30-on túl, az emberhez már nem vonzódnak a 18 körüli fiúk, ez valahol érthető is talán!, de nagy vágyam, hogy egyszer legalább együtt lehessek egy fiatal fiúval...

Tudom, ez sosem fog összejönni, de azért álmodozni csak szabad!!!

2015. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

sose voltam szerelmes csajba

meg nem érdekelnek a nők

barátkozni se akarok nőkkel

2015. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!