Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mikor jöttetek rá arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jöttetek rá arra hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

a kérdésem leginkább meleg férfiakhoz szól

lassan egy éve tudtam meg hogy a bátyám meleg, ő már egy ideje nem velünk él, ezt is a szüleimtől tudtam meg

érdekel néhány dolog de egyfelől ezt nem tőle akarom megkérdezni másrészt igazából nem vagyunk nagyon beszélő viszonyban

az egyik kérdés hogy mikor mennyi idősen jöttetek rá arra hogy melegek vagytok? előtte fiatalabb, gyerekkorotokban tetszettek a lányok is, vagy már a kezdetektől a fiúkhoz vonzódtatok? illetve hogy éltétek meg? természetesnek és normálisnak találtátok vagy eleinte nem tudtátok/akartátok felfogni hogy a saját nemetekhez vonzódtok?



2018. febr. 7. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első biszex álmom 7 évesen volt, hogy egy fiúval, utána egy lánnyal csókolózom.

Aztán pár évig semmi.

11 évesen bejött nagyon egy akkori osztálytársam, akire életemben először ki is vertem.

Ez ment így egy darabig, aztán rájöttem, hogy ez "természetellenes", és megpróbáltam csajozni több-kevesebb sikerrel..ez úgy 6-7 évig ment is, majd 18 évesen volt egy csúnya szakításom egy lánnyal, sokáig nem volt senkim, és akkor jöttem rá valójában, hogy akármit csinálok, ezt az énemet nem tagadhatom meg.

Olyan érzés volt a csajokkal is mintha só nélküli húslevest..vagy egy olyan sütit ennél amiből hiányzik az édes..tehát az íze (érzésre) olyan, mint "kellene", de valami baromira hiányzik. És így kezdtem el pasizni, a magam útján járni, és azóta már nem tagadom le (de nem is kürtölöm világgá), hogy meleg vagyok.


23/fm

2018. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
12 èvesen. Azóta, eltelt 10 èv. Èn elfogadtam. A környezetem? Hàt...
2018. febr. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!