Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki él így nemi életet? Barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él így nemi életet? Barátnő mellett (Több lent)

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem az volna hogy ki él úgy szexuális életet, hogy van barátnője de közben fiúkkal (csak szexuálisan azaz szerelem nélkül) van neki kapcsolata de a barátnője nem tud róla. Illetve mióta tart és hogy birkózik meg az ön tudattal hogy fiúkkal kavar de csak lánnyal tud szerelmes lenni.

2018. nov. 8. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi troll várom az értelmes kommenteket.
2018. nov. 8. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan.

Óriási hazugság az ilyennek az élete, de nem érdekli.

2018. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De miért nem?
2018. nov. 8. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
fuu ahány ember annyi féle,,nekem is volt bnöm 5 évig,de elötte is utana is volt fiu sex is..bnöm mellett is volt h voltam fiuval,az sex volt ,a bnöm szerettem.ennyi.kulon kell választani kinek mi fer bele,valaki itélkezik,elitéli a masikat,de sose tudhatod az mit csinal 4 fal közt..volt egy csavo,akinek volt felesege 2 gyereke es a felesége terhes volt es napokig ostromolt könyörgött hogy sexeljek vele..na neki nemet mondtam,mert szerintem az mar gaz hogy a terhes felesege varja otthon ,azt hazaer es elötte 1 oraval kuki volt a szajaba es megcsokolja a csajt vagy a gyereket,,szal egyén függö kinek meddig van a türéshatára...
2018. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném azt hinni hogy nincs egy ilyen sem, de sajnos nem ideális világban élünk. Én ezért nem merek már senkivel kezdeni semmit, mert valakit megismerni, ahhoz nem néhány randi kell, hanem több év. Túl őszintének és lelkisnek tartom magam ehhez a világhoz. Egyébként a konkrét kérdésre válaszolva, egy ilyen embert ismerek akinek 20 éve családja van, gyerekei, de titokban fiatal fiúkkal dug. Távoli ismim, és semmi közöm hozzá, de elítélem
2018. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Biszex lányként ezért nem kérek inkább a fiúkból, nem tudok már bízni bennük, annyi ilyet olvasok.
2018. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez nem azért nem fér bele, mert barátnő mellett csinálja, hanem azért mert a lány nem tud róla. Ha van párkapcsolat akkor nekem nem fér bele a "csakszex nem szerekem" sem.
2018. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Feleségem van, csaknem 20 éve...

De a fiatal srácokat is kedvelem!

Ez van...

Nem tudja!

Én meg igyekszem kielégíteni a vágyaimat ezen a vonalon is!

2018. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!