Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Emiatt homoszexuálisnak számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt homoszexuálisnak számítok?

Figyelt kérdés
Majdnem 19 éves fiú vagyok. Más személlyel még nem csináltam, de nagyon izgat a gondolata annak ha egy nő a fenekembe dugdossa valamijét. Férfival nem tudnám, amúgy ezt elképzelni, de ha egy nő csinálja akkor igen. Meg egyáltalán az ilyen fétist, hogy lehetne kielégíteni? Még párt keresve sem mész úgy a dolgokba, hogy "bla bla bla" vagyok és ... amúgy szeretsz fiúkat dugni?

2018. nov. 2. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem homi dolog van ilyen hogy a lany felcsatolja es ugy de butasag h fiuval nem akarod kiprobalni
2018. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor oké, más fiúval, tényleg nem akarnám, azt valahogy (most, hogy belegondolok) enyhén visszataszítónak, de akkor ez a bizonyíték, hogy nem vagyok meleg? Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy attól kezdve, hogy valami olyasmi izgat fel ami általában a homokosokat, onnantól én is valamennyire annak számítok?
2018. nov. 2. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy meleg.
2018. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy van ilyen fétis, de amúgy ez inkább olyan kérdés lehetne, hogy pszichológiailag fiúként vagy lányként működsz-e... ugyanis a melegek egyik fele pontosan ugyanúgy nem tudná elképzelni, hogy őt valaha valaki is megdugja. Nagyon nincs ilyen vágyuk.
2018. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen valamijét dugdossa? :D
2018. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Számomra onnantól kezdve "férfi" valaki, (és akkor már nő is) hogy van saját családja, munkája és mondjuk mások kérdésére kulturált választ képes adni.
2018. nov. 2. 14:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami alatt, pedig szexuális segédeszközre gondoltam, például a már említett felcsatolható péniszre.
2018. nov. 2. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt nők tudják, hogy a partner óvatos anális izgatását ujjal miként kell végezni, hogy valódi extázis jöjjön létre.
2018. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Először is, ha pontosan nevén nevezed a dolgot (valamijét), amiről beszélni kívánsz, az nagyban leegyszerűsitheti a válaszok elkészültét... tehát törekedj az egyszerű és közérthető fogalmazásra.

Másodszor... bármi is lehetséges, bármi is izgathatja egy fiú, de egy lány gondolatait is. De ne feledd szavaid... Te a gondolataid izgatásáról beszéltsz. Na most... ha a gondolataidat lehetséges izgatni, az lehet jó dolog... de ugyanakkor rossz is lehet.

Harmadszor, ha neked ilyen extrém igényeid vannak, hidd el, h. találsz rá megfelelő helyet, időt és alanyt is... feltéve, ha kitartóan keresed. Kitartás!!!

De, hogy a kérdésedre válaszoljak... emiatt még nem számítasz homoszexuálisnak. Nálam legalábbis nem. Miért is számítanál? Utána lehet keresni, kik számítanak homoszexuálisnak. Pontosan azok, akik úgy tesznek, úgy viselkednek.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!