Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meghitt meleg (vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meghitt meleg (vagy bármilyen) kapcsolatban az orál szükségszerű? Anélkül már nem megy? Röviden lent

Figyelt kérdés

azaz, a szex jó, de kell, hogy orál legyen benne?

nekem egy kicsit visszataszító valakinek a nemiszervét szopni/nyalni

nem elegendő a sima szex különböző pózokban?


de elmondom hogy néha-néha amikor maszturbálok, akkor nagyon ritkán arra verem ki (de csak nagyon nagyon ritkán) hogy valaki szájába verem - képzeletben,

de nem biztos, hogy nekem is menne az orál, ez még ritkábban fordul elő, hogy elképzeljem, hogy szopok,

DE! ha a valóságban nincsen orál egyik részről sem, nekem az is nagyon jó!


van valaki aki nem szereti az orált??



2018. okt. 30. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, először is hány éves vagy, és szexeltél-e már életedben? Mert amíg nem próbáltad, addig nehéz ennyire kategorikusan elítélni az orális szexet.

Ez eléggé része a szexualitásnak, persze nem azt mondom hogy kötelező eleme. Egy gyors menetnél én sem bánom ha kimarad, de ha van rá idő akkor nagyon izagtó tud lenni.

2018. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de az is a szex része. Ha a partnerem nem akarja, nem ragaszkodok hozzá, de jobb szeretem, ha az is van. Sőt, van amikor csak orálozunk egymásnak, dugás nélkül.
2018. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek az volna a lényege, hogy mindkét fél örömét lelje benne. Itt nincs olyan, hogy mit kell és mit nem kell. Egy dolgot "kell": élvezni az együttlétet. Az más kérdés, hogy kinek mi fér ebbe bele. Azt gondolom, hogy ezt nem csak az egyik félnek kell eldöntenie, hanem közösen kell meghatározni. Ha nem akarsz orált akkor nem csinálod. Találsz majd olyat aki nem fogja erőltetni.
2018. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Egyelőre kicsit se izgat a cumizás, egyszer se vágytam arra, hogy de bekapnám, és valószínűleg nem is menne. De talán szerelemből, ha a partnert nagyon szeretem és fontos számomra, hogy örömöt okozzak neki és erre vágyna, talán akkor menne. De fordított pozícióban se tud nagyon felizgatni az orál. Érdekes, ha kívülállóként látom izgató, de ha velem csinálják, akkor semmi, sőt, van, hogy erekcióból is veszít a kishaver.
2018. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az orált, adni is és kapni. De nyilván nem mindenki van ezzel így.

A legjobb barátom sokáig azt hajtogatta, hogy milyen undorítónak találja, hogy valaki akár csak az övét is bekapná... éveken keresztül ment ez. Aztán egyszer kipróbálta mégis, hogy milyen, azóta saját magán röhög, hogy milyen h*lye volt, mert mennyire jó érzés, amikor csinálják neki. Szóval én azt tudom mondani, amíg nem próbáltad, addig ne írd le a dolgot. Egyszer ki lehet próbálni, aztán ha akkor sem tetszik, utána nem kell erőltetni.

2018. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem muszáj megtenni ha nem akarod.Én megteszem még olyannak is akivel nem vagyok kapcsolatban.Mert szeretek adni.
2018. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!