Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mikor van itt az ideje az első szexnek?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy hónapja vagyunk együtt, de még nem történt semmi köztünk. Ő(21m) még nem volt fiúval és azt mondja nem érez késztetést szexre, orálra stb.

Szerintetek meddig lehet várni? Volt-e valakinek hasonló és mi lett a vége?

Abban biztos vagyok, hogy nincs neki senki más, többet alszom nála mint, otthon.



2018. okt. 22. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:
én 22/f/m
2018. okt. 22. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Esküvő után
2018. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Addig lehet várni, amíg csak akartok, de egy egészséges kapcsolat fontos része az egészséges szexuális együttlét.

Amennyiben igényled úgy vesd fel neki, hogy szeretnéd vele csinálni, lehet, hogy csak fenntartásai vannak, hiszen még nem volt senkivel.

2018. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

a kapcsolat előtt.. ha nem működik a szex akkor abból nálam nem lesz kapcsolat.

27f

2018. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
De legalább belátod hogy dajtalankodtok.
2018. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg kérdezo(elozo vagyok) , ezt ti tudjatok, de szerintem ha elé tarulkozol és ha szeret akkor úgyis kivanni fogja, elvégre a szex nem csak azert van, hanem hogy örömet okozzunk a másiknak!
2018. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, senki nem fog velem egyetérteni, de szerintem még várjatok egy kicsit. Ez is nagyon jó, hogy 1 hónap alatt nem volt még szex (bár lehet ez nem a ti erényetek, hanem annyi az oka, hogy nincs helyetek? :) ).

Jobb így, mert a kapcsolat elején legalább Egymással foglalkoztok, többet beszélgettek, valódi eszmecsere történik köztetek, ami biztos alapot ad egy kapcsolathoz. Ha elkezdtetek volna szexelni, akkor minden idő azzal ment volna el, holott sokkal fontosabb ilyenkor az eszmecsere.

2018. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

A hely nem okoz gondot. Szoktam nála aludni és mindketten felizgulunk a másikra, de ő nem akarja.

2018. okt. 23. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Akkor jött el az ideje egy kapcsolatban az első szexnek, amilor mindketten egyformán kívánjátok, hogy egymáséi lehessetek. Ne siettesd, ha fontos a számodra a partnered. Inkább beszélgess vele a szexről, hogy milyen érzés, amilor két szerelmes egymásra figyelve szexuálisan örömet okoz egymásnak.
2018. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!