Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Meddig lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Meleg srácok! Meddig lennétek el 'tiszta' kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A szitu: van egy 23 éves srác (én) és egy 19 éves meleg. Nagyon tetszünk egymásnak, viszont csak az egyikünk igazán meleg. Nyilván smár, összebújás, stb. vannak, de a max. az az együttalvás lenne. Ezt nyilván már az elején megbeszéltük, de szeretném tudni hogy ezt egy normális ember meddig tolerálja, ha egyébként minden más jó (kommunikáció, nyitottság, romantika stb.).
2018. okt. 23. 23:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak én senkivel nem akarok szexelni. És ha felajánlanék egy nyitott kapcsolatot?
2018. okt. 23. 23:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nem biztos, hogy működni fog. Szerintem elég nehéz egy aszexuális és egy nem aszexuális embernek jó kapcsolatot kialakítania. Ha benne van a másik fél a nyitott kapcsolatban, és neked sem lenne gond, akkor talán működhet.
2018. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

"szeretném tudni hogy ezt egy normális ember meddig tolerálja"


A kérdésedben a probléma gyökere, ha meleg vagy mitől ne lennél normális? Ha nem tudod elfogadni magad, akkor inkább keressél csak szexhavert, így egyikőtöknek sem lesz jó.

Nem az számít, hogy a "normális" ember mit mond, hanem az, hogy hogyan érzel.

2018. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem...a pasid meleg, de te nem vagy az? Akkor hogy tetszhet ő neked, hogy tudsz vele smárolni stb., ha te nem vagy meleg? Itt valami nagyon sántít. Nem inkább arról van szó, hogy jól érzed magad a sráccal, talán még szerelmes is vagy, de szexuálisan abszolút nem izgat? Merthogy bizony ilyen is van.
2018. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleg vagyok hanem bi. De barkivel vagyok egy idő után szeretnék vele dugni. Ha ez nincs akkor az csak baràtság,fölösleges párkapcsolatot játszani.


Én max 2hétig tolerálnám. Ha utána sincs semmi akkor keresek mást.

2018. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"A kérdésedben a probléma gyökere, ha meleg vagy mitől ne lennél normális? "


Ő a meleg és ő normális, én meg egyik sem vagyok sajnos.


"Nem inkább arról van szó, hogy jól érzed magad a sráccal, talán még szerelmes is vagy, de szexuálisan abszolút nem izgat?"


Dehogynem.



"De barkivel vagyok egy idő után szeretnék vele dugni."


De miért?

2018. okt. 28. 04:01
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"De barkivel vagyok egy idő után szeretnék vele dugni."



De miért? Mert szerintem ettől párkapcsolat egy párkapcsolat.

Amiben nincs sex az barátság.

2018. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jelentene gondot, sőt
2018. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk petting (orál, stb.) lenne, de dugás nem?
2018. nov. 2. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ideig óráig elmegy.

De a 19éves szerintem valamerre indulna egy ídő után-azaz vagy a fiúk felé,vagy a lányok felé.

Valami sex kell,hogy:vagy a lányok felé nézzen ha nem oké neki a farok. Vagy maradjon (váljon)full homová.

2018. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!