Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek a párotok miket enged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a párotok miket enged legyen passzív vagy aktív?

Figyelt kérdés

Például hogy megnyalja a hónaljatokat, az arcodra élvezzen vagy akár "extrémebb" dolgokat.

Én ezeket kipróbálnám szivesen :) 20/p



2018. okt. 29. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok a passzívjaim engedtek mindent , bar a honaljamat nem akarta egyik sem nyalogatni
2018. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az arcra élvezés nem szokott gond lenni, a hónalj-nyalást meg én nem szeretném kipróbálni... :D


De amúgy persze, egy jó párkapcsolatban az ember meg tudja beszélni a fantáziáit a másikkal, és az ember sok mindenbe belemegy a szerelme kedvéért, úgyhogy ezen ne aggódj sokat.

2018. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En passziv vagyok a parom aktiv mar ket eve.... hat nalunk seggnyalis havi egyszer van... en nyalom a parom... o nem szereti csinalni, neki gusztustalan, es nem is nagyon szereti ha neki csinaljak. De havi 1x azert megengedi nekem aki imadja a dolgot. Bar en nem kapok, de igy is jo. A honapj nyalogatas is az en heppem 😂😂 de ezt se engedi mindig... ez is kedv kerdese....


En kicsit gusztustalanabb vagyok a szexbe, ezek miatt... viszont


O is tudd dolgokat, pl szereti a szamba verni, vagy mikor bennem van alul, utana siman atteszi a szamba... na ez nekem nem jon be, hiszen nagyon reg nem hasznalunk gumit... illetve szereti es jobban hergeli ha izzadok, na attol en kivagyok, de o meg vegignyal akkor 😳😳😳


Szoval mind a ketten kicsit perverzek vagyunk, de mar megszoktuk egymas szagat, illatat, szokasait es perverzioit


26/f

25/f

2018. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!