Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, számotokra milyen egy álom srác?

Figyelt kérdés
Külsőleg-belsőleg. Kép is jöhet.
2018. szept. 16. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Magas, izmos, határozott.
2018. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy régebbi hasonló kérdéshez leírtam, hogy mindig megjelent álmomban egy srác akibe szerelmes voltam, közepesen hosszú fekete hajú, kisfiús arc, szeplős. Imádom. :) ilyen srácot 0-24-be ölelgetnék.
2018. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szőke félhosszú haj,kék szem,vékony legyen és 175cm-nél ne legyen magasabb. Imádnám éjel nappal
2018. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
MEGBÍZHATÓ és nem duci és fiatalabb nálam. Nekem ilyen! Ja és passzív legyen :P
2018. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Legyen kicsit magasabb mint én (173 cm vagyok, talán nem nehéz felülmúlni 😀), legyen igényes, figyeljen a testére (itt nem arra gondolok, hogy legyen kigyúrt és járjon mindennap edzeni, csak egyszerűen figyeljen magára kicsit) és az öltözködésben se legyen egy tróger. Szem, haj számomra mindegy, de álljon persze jól neki, talán ha elképzelek egy srácot, akkor neki sötét, inkább rövidebb haja van.

Belsőleg legyen megbízható, megértő, motiváljon engem is, és én is őt, működjünk társként, egészítsük ki egymást. Szeressen ősszebújni alkalmanként csak úgy szex nélkül, mondjuk egy film közben. Egyébként se a szex legyen a mindene, ez is az élet és a kapcsolat része, de egészítsük ki egymást az élet valamennyi területén. Persze legyen humoros is, de lehessen vele komoly témákról is beszélni, ha arról van szó.

Egyelőre sajnos úgy tűnik ez az ember nem létezik 😀

21/F

2018. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Külső: vékony testalkatú, nem túl magas, helyes/kisfiús arcú, rövid v félhosszú hajú, megjelenésére igényes

Belső: aranyos-bújós, megértő, humoros, intelligens


Remélem létezik ilyen srác :)

2018. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, és kölcsönösen szeressük egymást. That's all I need
2018. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Curtis
2018. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!