Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Rudas fürdő férfinapokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rudas fürdő férfinapokon mennyire "veszélyes"?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy, a fürdőnek a termál részén hétköznap ugye vannak a férfinapok meg egy női nap, és pl: állítólag a gőzkabinban történtek már "dolgok" és emiatt lenne a kérdésem hogy mennyire "veszélyes" a hely (termál és a gőzkabin része) valamint egy passzív számára ajánlott-e ezeken a napokon ismerkedni a helyen.

Valamint arra vagyok kíváncsi hogy, állítólag pénteken van a legnagyobb forgalom és erről kérdezném még a felhasználókat.



2018. szept. 12. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem történik ott már semmi ilyesmi, a melegek egy ideje inkább a Lukácsba ,,ismerkednek'' egymással. Nem kell hozzá meztelennek lenni, szemeznek egymással, a többi jön magától.
2018. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
23 éves srác dumálna, írj :)
2019. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Thillmin ***** válasza:
100%
Ó, nagyon is vannak ott "dolgok"! Legalábbis vadászó meleg pasik egész biztosan vannak. Nemrég jártam ott. Egy 45-50 körüli csávó - elég óvatosan bár - megsímogatott fürdés közben. Amikor félretoltam a kezét, vette a lapot, és rögtön elhúzta acsíkot. Egy másik, sportosabb idős pasas meztelenül állt az öltözőben a hajszárító előtt, és amikor odapillantottam, meglengette a farkát és nagyon egyértelmű gesztussal jelezte, hogy szívesen kerülne velem intim viszonyba. Amikor jeleztem neki, hogy nem vagyok rá vevő, mosolyogva vette tudumásul a visszautasítást.
2019. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!