Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Rudas fürdő férfinapokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rudas fürdő férfinapokon mennyire "veszélyes"?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy, a fürdőnek a termál részén hétköznap ugye vannak a férfinapok meg egy női nap, és pl: állítólag a gőzkabinban történtek már "dolgok" és emiatt lenne a kérdésem hogy mennyire "veszélyes" a hely (termál és a gőzkabin része) valamint egy passzív számára ajánlott-e ezeken a napokon ismerkedni a helyen.

Valamint arra vagyok kíváncsi hogy, állítólag pénteken van a legnagyobb forgalom és erről kérdezném még a felhasználókat.



2018. szept. 12. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
1 hétig nem tudsz majd járni és jó pár hónapig a nemi beteg gondozóba járhatsz,ha szerencséd van...
2018. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Gondolj arra, hogy a herpesz nem gyógyitható. Az antibiotikum-rezisztens gonorrhea sem. Meg az AIDS.
2018. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire. Legalábbis semmi erre utalót nem tapasztaltam, amikor férfi napon voltam ott. Viszont nők hiányában csönd és nyugalom van, max. halk beszélgetés, ami nagyon pozitív, ha valaki kikapcsolódni jár fürdőbe, nem női sikongatást, viháncolást hallgatni.
2018. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Fürdőzni már nem is lehet oda járni, mert elleptétek? Ennyit a toleranciáról és egyenjogúságról.
2018. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Úgy hallottam, nagyon ellenőriznek a biztonségi őrök!
2018. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Inkább a Dunára nézve veszélyes.
2018. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Elég veszélyes. Elcsúszhatsz a vizes kövön és eltörheted a lábad.
2018. szept. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"Úgy hallottam, nagyon ellenőriznek a biztonségi őrök!"


A beléptetéskor mindenkit megkérdeznek, hogy bųżievagy? XD

2018. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire nem veszélyes, jópárszor voltam már ott, és semmi "ilyennek" nem voltam tanúja sem :)
2018. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Talán másfél éve, mikor ott voltam, a medence szélén pihiztem... aztán megéreztem a mellettem ülő bácsi matató kezét a pötsömöm.

Azóta többször is megfordultam ott, de mindig megmogyorozott valaki...:D

2018. szept. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!