Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is úgy gondolja, hogy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy túl kevés ember van fent a meleg társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Több mint 100 ezres nagyvárosban van kb. száz a legnépszerűbb oldalon. Ha leszűkítjük ezt azokra, akik meg is felelnének (életkor, szerep, táskeresés célja szempontok alapján) akkor talán 20-30 jön ki.

2018. aug. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
És kösz, azokból az is sok...
2018. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amikor én társ keresőztem nem azzal volt a baj, hogy túl kevesen vannak, hanem, hogy túl kevés olyan ember van, aki:

-kapcsolatot szeretne és nem csak dugni

-igényes

-nem titkolja olyan szinten magát, hogy egy meleg barát kávézóba elmenni is féljen


Mert ahányszor én társkeresőztem, több száz ember írt 1-2 nap alatt, de annak a fele dick pick volt, vagy 3 mondaton belül egy "dugunk ma?" kérdés...

Na persze nem mondom, hogy hetero társkeresőn ez sokkal jobb lenne arányilag, ahogy láttam, amikor az egyik hetero barátnőm azt nyomta :D


Igaz, budapesti vagyok.

2018. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki titkolja. Meg van akinek csaladja van es nem ert az internethez
2018. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát vidéken mindenki fél...
2018. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tiboo92 ***** válasza:
100%
Nyugat Dunántúl és én már rég óta nem találtam senkit aki szimpatikus!
2018. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 2 évben tűntek el nagyon a melegek vagy találtak párt. Én is akkor, de volt utána 4 hónap rossz periódusú kiesésünk és én is csak lestem a gyér kínálaton. Azok maradtak meg, akiknek lelki gondjait már addig is leolvastam az arcukról. Így esélyem sem volt normálisat találni, akik saját nyomorukat kivetítve nem csak szórakoznának az összes melegen bosszúból. Aztán úgy hozták nekem a fentiek, hogy kibékültem párommal.
2018. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!