Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként ez talán nem normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként ez talán nem normális?

Figyelt kérdés
Szóval írt már pár srác de mind eltűnik mikor mondom hogy csak testet mutatnék. Arcot nem. Miért nem értik meg? Miért kell ezen kiakadni? én se kérek. Csak kipróbálnám sráccal és ennyi. Ha jó akkor máskor is. Ez tényleg annyira gáz?

2018. aug. 14. 11:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem is jött még senki... :( Mármint mikor volt kedvem keresni...
2018. dec. 17. 18:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen írtam pár hozzászólással föntebb, amit. Gondolkozz el rajta, lehet segíteni fog, hogy összejöjjön valami. Ha pedig továbbra is ragaszkodsz a kérdésedben leírtakhoz, akkor ne csodálkozz, ha alig lesz valami. Őszintén szólva én se mennék bele veled semmibe, ha nem láthatnék rólad képet. Ha meg találkozol valakivel, onnantól úgyis kénytelen leszel felfedni az arcod is.
2018. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás lehet a két kép. Küldesz egy teljes alakos képet, amin fürdőgatyában vagy, és egyet a farkadról. Arra figyelj esetleg, hogy más kameraállásból készüljön a két kép, hogy ne lehessen összemontírozni, hogy később visszaélhessen vele valaki.
2018. dec. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadható. :) egy darabig.
2018. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!