Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként ez talán nem normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként ez talán nem normális?

Figyelt kérdés
Szóval írt már pár srác de mind eltűnik mikor mondom hogy csak testet mutatnék. Arcot nem. Miért nem értik meg? Miért kell ezen kiakadni? én se kérek. Csak kipróbálnám sráccal és ennyi. Ha jó akkor máskor is. Ez tényleg annyira gáz?

2018. aug. 14. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert kapcsolatot akarnak valószínűleg. Egyébként meg ahhoz hogy egy ember vonzó-e elég sokat számít az arca.
2018. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem küldhetsz . De a feneked legyen benne. 21/f
2018. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is jöhet kép.
2018. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2018. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Jöhet nekem is kép
2018. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem. Hol írtam én, hogy küldök képeket? Honnan jött most ez? Arról írtam, hogy csak test és farok képet küldök. Arc nem! És hogy ezt miért nem értik meg. Csak szexet akarok.
2018. aug. 14. 11:28
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkorcküld kárcazokat a képeket.
2018. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
96%
Hát ez egyrészt teljesen érthető, hogy arcot nem akarsz mutatni, de csatlakozom ahhoz aki azt írta hogy nagyon fontos az összkép szempontjából a csinos arc. Most gondolj már bele nem elég hogy drága az óvszer készüljek zacskóval is? Ja és nekem nem kell kép, köszi :D
2018. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező most úgy őszintén, ha szexet keresel de arcot nem mutatsz, akkor elmész egy zacskóval a fejeden és úgy fogsz szexelni vagy mi? Ha személyes kontaktust akarsz bárkivel is, akkor kénytelen leszel felfedni a fejedet is, bármennyire is nehéz meglépni ezt. Számomra is és még sok más srác számára is fontos az arc. Persze nyilván találhatsz olyat is, aki anélkül is belemegy mindenbe, hogy előre látná a fejedet, de akkor ne csodálkozz azon, hogy ezek a srácok milyen "minőségűek".
2018. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért alkalminál is fontos, hogy legyen szimpátia, ahhoz pedig látni kell a másik arcát is.
2018. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!