Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hol ismertétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BlackWolf0128 kérdése:

Ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Az összes létező társkeresőt kipróbáltam már,nagyon negatív élményeket szereztem. Csak annyit láttam, hogy több száz meleg ember milyen undorítóan viselkedik és sikerült megértenem azokat, akik elítélnek bennünket, mert túl sok az ilyen retardált ember.Mindenki csak szexelni akar, hosszútávú kapcsolatot senki nem szeretne. Szerencsére tudom, hogy léteznek normális melegek, a kérdés hozzátok szól :) 18/f

2018. júl. 31. 23:36
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem menj ki bulizni vagy valahova tarsasagba

Ami igaz en nem ugy talaltam ra a paromra de nagyobb igy az eselyed

Sok sikert:))

2018. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes módon, a nővére lagzijában. Ő havernőm volt, a húgát meg nem ismertem.
2018. aug. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben azpnosulni tudok a problémáddal. :( De szerintem ez (ritka kivetelektol eltekintve) csak úgy működik ha előbb ismersz/kedvelsz meg vkit és utólag kiderül róla hogy meleg. Életembe nem találkoztam olyannal, hogy egy meleg (plane egy biszex) pasi férfit keres azert hogy ismerkedjen vele, és nem szexet (vagy bármilyen kalandot) akar rögtön.
2018. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*19/bi/f (3mas voltam)
2018. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%

A randi.gay.hu oldalon ismerkedtünk meg decemberbe lesz 5 éve hogy együtt vagyunk.


Ne add fel fogsz találni valakit.

2018. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D <3
2018. aug. 1. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erre is randi.gay.hu, augusztusban leszünk 2 hónaposak. Csak ajánlani tudom az oldalt, sok a komolyt kereső ember. Ne add fel, én 3 évig küzdöttem. Sok sikert! :)

2018. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, köszi :D
2018. aug. 1. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
az igaz, hogy nagyon sokan tényleg csak szexelni akarnak, lehetőleg minél több emberrel, de szerintem az hülyeség, hogy "sikerült megértenem azokat akik elítélnek bennünket". szerinted a heteró pasik nagy része nem ugyanezt csinálja? csak ők menőnek számítanak, ha minél több lánnyal fekszenek le. amúgy meg szerintem szerencse kérdése, az ilyen oldalakon is lehet találni olyanokat akik komolyabbat szeretnének.
2018. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk szexkapcsolatbol lett komoly kapcsolat. Immar 3 eve tart.

Szoval azt se zard ki, aki eloszor csak szexet akar. Sose lehet tudni. Elvezd az eleted. 25f

2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!