Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy viselnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek ha a gyereketek meleg lenne?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, de biszexuális vagyok, és emlékszem, milyen vívódást okozott ez nekem annak idején, szóval meg sem rázna a hír, ebben biztos vagyok.
2018. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Én csak azt tudom mondani, hogy az én szüleim hogy reagáltak. :)

Anyukám sírt, mert úgy érezte, pontosan akkor nem ölelt meg, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.-Ez nem volt igaz. :) Tudtán kívül ott volt velem végig a legnehezebb időszakban.

Apámat olyan szinten nem érdekelte a dolog, hogy azt hittem, berosálok. :D

'A fiamnak a boldogsága az elsődleges szempont és nem a társadalmi normák. Ahogy mindig mondom: Vigyázz, fiam.'

Miután náluk járatosabb vagyok a témában, rengeteget kérdeztek az okoktól kezdve konkrétan a szexig, aminek nagyon örültem. :)

Mikor kiderült, akkor ugye volt barátom, és erről is beszéltem. És azt mondták, hogy továbbra is meg szeretnék ismerni.

Hallottam egyszer őket beszélgetni, és akkor is abszolút higgadtan, elfogadóan beszélgettek rólam, szóval nagyon jól reagálták le a helyzetet.

2018. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Felkérném a távozásra , mindenféle jogi és fizikai kapcsolatot megszüntetnék vele.
2018. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
#3 kegyetlen vagy...
2018. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
én nem akadnék ki,már nem olyan korban szocializálódtam, ahol az ilyen dolgok tabunak, megalázónak, szégyellnivalónak számítson. én a kezdetektől úgy fogom nevelni, hogy vannak ilyen emberek is és úgy kell elfogadni őket, ahogy vannak és ha később meleg lesz, akkor legalább nem fog titkolózni, hazudozni.
2018. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatom se lesz egyik nemmel se így fiam se de ha lenne és meleg lenne kérdés nélkül elfogadnam es tamogatnam, bar oda figyelnek ra de majdnem annyira szabad kezet adok neki mint ha csajozna.
2018. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ezért most eléggé irigyellek, pedig nagyjából nálam is rendben ment legalább az egyiküknél.

2018. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hidd el, engem is heterónak akartak nevelni.

2018. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nem tudom h te most neked a gyereked az vagy csak elmondani keszulsz.De en csak sajat tapasztalattal tudok "segiteni".Nekem oszinten szolva anyam fogadta a legrosszabull.Akkor meg azt mondtam el neki h biszex vagyok(mert azt hittem az vagyok)es erre az volt a valasza hogy de ugye nem leszel meleg.(Apamat nem ismerem szov vele kapcsolatban nem tudok nyilatkozni)Minden esetre akkor nagyon "fejbe kellet volan kolintanom(nem tudom van e ilyen szo de ertitek(persze nem szo szerint)Mert ez rosszul esett es ez egy szulotol nem normalis bar 14 vagyok azert szerintem ez igy nem okes.Ugye mivel hogy csak 14 vagyok nem akarom osztani az eszt de ha te vagy a szulo akkor ilyesmit semmi keppen nem mondj neki mert ha rosszul is viseled vanna olyan helyzetek ammikor sztem jobb ha egy kicsit "elharapjuk a szankat".Aztan kiderult h meleg vagyok ami igazabol az isszes baratomhoz (lanyokhoz,fiukhoz)kozelebb hozott de anyaval nagyon feszult lett a kapcsoltaom mert mar semmit nem beszelunk meg stb.Szoval barmit is teszel az elejen beszeld meg mert uttana negezebb...sokkal.Remelem tudtam segiteni (:
2018. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb nem érdekelne tulságosan.

Nem nagyon lehet mitkezdeni vele...ilyen lett ennyi.

A gyerekem tehát az marad.

Nem támogatom meg ilyenek,ahogy abban sem tudnám ha heteró lenne...(mégis hogyan kéne támogatni?)


Csak ne legyen olyan akiről üvölt(S. Kristóf),na akkor azért szarulérzném magam. Az gáz.

2018. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!