Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, bi és heteró pasik!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, bi és heteró pasik! Van olyan aki szereti ha a lábával foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Lábfétises fiú vagyok és érdekel kinek jön be?

2018. júl. 3. 01:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
73%
48as lúdtalpam lehetne masszírozni
2020. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Imádom adni és kapni is.
2020. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
én imádom ha foglalkoznak a lábammal
2020. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Én dominálni szeretek, úgyhogy bárkivel szeretem lenyalatni a talpaim.
2020. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szeretem.
2020. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%
És olyan is van aki hajlandó találkozni is?.... Ja olyan nincs
2020. szept. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Találkoznék, de nincs kivel
2020. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a saját lábaimra szűkítve ugyan, de heteroként is tetszettek nekem, szerettem foglalkozni velük, nézegetni, masszírozgatni magamnak. Olyannyira, hogy amikor 11 és 12 éves korom között valamikor első alkalommal volt magömlésem, azt a saját meztelen talpam látványa érte el.


Periodikusan szokott újra és újra előtörni belőlem a saját lábaim iránti érdeklődés azóta is, viszont egyre többször gondolok rá, milyen lenne, ha más foglalkozna velük. Nem hagyott nyugodni a gondolat, úgyhogy néhány évvel ezelőtt indítottam egy profilt egy oldalon (nem vagyok benne biztos, hogy beírhatom ide, ezért a ködösítés), ahova csak a lábaimról tettem fel képeket a nemem megjelölése nélkül. Érdekes módon akadtak jópáran, akik lánynak gondoltak ezek alapján, de az a párszázas, szűkebb kör, akik követni kezdtek, mind szívesen masszírozgatták vagy csókolgatták/kényeztetgették volna a lábaim, amit furamód jólesett olvasni.


Azóta is foglalkoztat a gondolat, és adott esetben szerintem kipróbálnám, milyen, amikor az én lábaim vannak középpontban. Biztos nagyon megválogatnám, hogy kinek engednék ilyet és tuti csak masszázst engednék az elején, de annyira vissza-visszatérő gondolat ez, hogy előbb-utóbb tuti megtörténik szerintem.


Mindenesetre szìvesen beszélgetnék erről olyanokkal, akik adott esetben a lábaim talp felőli végén lennének :)


34/F, magas, sportos alkat


P.S.: egy-egy referenciaképet is teszek ide. Ha nem maradhatna fenn, nyugodtan írjon, akit érdekelne.


[link]


[link]

2020. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira a szexualitás része izgat, de biztos jó elfoglaltság valakit mezítláb felpofozni;)

hetero F

2021. febr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!