Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék heterosexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék heterosexuális lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat próbáltam már nőkre kiverni, de nem megy csak úgy ha előtte felizgatom magamat pasikkal, de akkor meg nem élvezek akkorát mintha végig pasikra vertem volna. Segítsetek! így nem lehet élni legszívesebben fejbe lőném magamat :(

2018. jún. 28. 20:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
9%
kezdj el nőkkel ismerkedni! Ne higyj azoknak akik azt állítják hogy senkinek nem sikerült. Sokakanak sikerült, csak éppenséggel azok nem reklámozák, hanem élik normális életüket!
2018. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%
Nekem 5 évig ment es pszichologiai alapja valoban van annaknamivel. Ezt aki ajanlotta o azota se akarja sraccal tehat neki 10 eve mukodik.lehet ezt ketsegbe vonni de en is kiprobaltam hatha bejon. Bejott 5 evre
2018. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!