Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék heterosexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék heterosexuális lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat próbáltam már nőkre kiverni, de nem megy csak úgy ha előtte felizgatom magamat pasikkal, de akkor meg nem élvezek akkorát mintha végig pasikra vertem volna. Segítsetek! így nem lehet élni legszívesebben fejbe lőném magamat :(

2018. jún. 28. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha homoszexuálisnak születtél, akkor ne akarj hetero lenni

Ne akarj szembemenni a természettel, mert súlyos mentális zavaraid lehetnek tőle

2018. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2018. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Bárki bármit is mondd, a homosexualitás nem bűn, nem selejtség és nem egy rossz dolog. Egy természetes jelenség, ami a keresztény/iszlám kultúra előtt bizony teljesen normális volt a legtöbb társadalom szemében is. Muszály megpróbálnod elfogadni magad, különben csak neked lesz rossz.

2018. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy.Se hetero de még biszexuális sem leszel.Ez belénk van kodolva hogy heterok vagy melegek leszünk.Egy hetero férfi mint én soha nem tudnék férfira felizgulni a meleg férfi meg nőre nem fog soha felizgulni.A nőknél más mert ott alapbol biszexuális .Ők még az állati hím péniszre is felizgulnak ha ugy alakul:)
2018. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem lehet szexuális orientációt változtatni. Tény, hogy nem homoszexuális-biszexuális-heteroszexuális hármas körül forog a világ, hanem azért ennél jóval szélesebb, és bonyolultabb spektrumon, de ettől függetlenül, ha nincsenek legalább biszexuális hajlamaid, akkor nincs esélyed arra, hogy az ellenkező nem iránt érezz vonzalmat. Komoly szellemi problémáid adódhatnak abból, ha elnyomod az érzéseidet. Nincs rá szükség, hiszen te így van jó, így van egyedi, így van tökéletes. Vállald fel magadat, ne rejtőzködj, a diszkriminatív véleményeket ignoráld, csak a számodra fontos emberektől fogadj el tanácsokat.
2018. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted előtted hányan próbálták már meg, és közülük mennyi embernek sikerült valójában?

(Én is, vagy 10 éven keresztül.)

Inkább tanulj mások tapasztalataiból, békülj ki önmagaddal és a helyzeteddel és meglátod rendbe jössz és jól fogod érezni magad melegként is.

2018. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Úgy, hogy megtanulod a heteroszexuális szót helyesen leírni, a heterosexuális kicsit ratyis, meleg társkeresőn írják így. xD
2018. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7es, honnan tudod hogy írják a meleg társkeresőkön? Te huncut fiú ;)


Talán bizony yangod lobogó tüzét nem csillapíthatja asszonynép yínje, mert egy másik férfi yangja után epedezik az?

2018. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, onnan tudom, hogy írják meleg társkeresőn, hogy meleg vagyok :D
2018. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*mert meleg vagyok
2018. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!