Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél ki fizet az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél ki fizet az első randin, megbeszélik előtte, hogy ki a "lány"?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Én heteró lány vagyok, de mindig felesben fizettem eddig az első randin minden pasival. Szóval ez nagy hülyeség, hogy a "fiú" fizet, a "lány" meg nem. Gondolom, hogy a melegeknél még inkább nincs ilyen megkülönböztetés.

Amúgy meg szerintem annak illendő fizetni (vagy legalábbis felajánlani a fizetést), aki meghívta a másikat! Nemtől, szexualitástól függetlenül. :)

2018. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nincs lány. Két fiú van. És a leszbikusoknál sincs fiú. Két làny van.


Amúgy most elképzeltem a feltevésed. Két srác beszélget. Figyi most én leszek a lány 😂😂😂

2018. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Lehet nem pontos a kifejezése, de igaza van a kérdezőnek. A kapcsolatban én vagyok a nő szerepében, ergó a lány. Minden előnyével, hátrányával. Előny, hogy a partnerem fizet.
2018. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Tetszenek azok a kérdések, ahol a kérdező még mindig nem képes azt megérteni, hogy meleg párkapcsolatban nincsen lány, ahogyan leszbikusban sincsen fiú.
2018. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy illik, hogy a meghívó fél, nem?

Na és nem árt tisztázni a dolgokat, igen.

2018. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nincsen lány szerep, fogjuk már fel.

Ahol valaki lánynak képzeli magát egy meleg kapcsolatban, ott már másról beszélünk.

De alapjáraton nincs “lány”.

2018. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thillmin ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy melegek között ennek lenne kialakult kultúrája. Én semmilyen ilyesféle szabályról vagy iránymutatásról nem tudok. Egyszer egy még tanuló sráccal készültem randizni, ezért fölajánlottam neki, hogy én fizetek, mivel én már kereső ember vagyok. Máskülönben alapértelmezettnek tekintem, hogy mindenki fizeti a magáét.
2018. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!