Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a szexre, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szexre, ha egy hétig össze vagyok vele zárva?

Figyelt kérdés

Egy hétig együtt leszek, egy ágyban fogunk aludni, barátommal, aki iránt vonzódom. Tudom hogy neki en sem vagyok teljesen erdektelen. Napi szinten oleljuk egymast, sokszor masszirozom egesz testet, feneket, mellet, combajanak felso reszet nagyon kozel a peniszhez de meg nem mertem tovabb menni. Szoktam csokolni a nyakat. Egyutt zuhanyzunk sokszor. Szerintem tud is a szandekomrol de nyiltam nem beszeltunk rola es nem is merek, de jovoheten szeretnek tovabb lepni es vegre szexelni vele vagy legalabb kozos maszti vagy oralisan kenyeztetni.

Van tippetek hogyan vegyem ra?


2018. jún. 19. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de lassan bontakozik ki nálatok, de annál izgalmasabb és nagyobb a vagyódás. Legközelebb lépj tovább, masszázsolajat használj a kezedre és a kukacára, zacsira... Alaposan masszírozd át simító mozdulatokkal... Jó síkos legyen, és garantáltan olyan élménybe lesz része, amit utána mindig kérni fog. Mond neki hogy itt mindig kihagytad, most kipróbálnád. Nem hinném hogy nemet fog mondani. A barátod örülhet neki, hogy egy masszírozást szerető barátja van. Irigylem :)
2018. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne a nyakát csókold hanem a száját
2018. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!