Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a szexre, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szexre, ha egy hétig össze vagyok vele zárva?

Figyelt kérdés

Egy hétig együtt leszek, egy ágyban fogunk aludni, barátommal, aki iránt vonzódom. Tudom hogy neki en sem vagyok teljesen erdektelen. Napi szinten oleljuk egymast, sokszor masszirozom egesz testet, feneket, mellet, combajanak felso reszet nagyon kozel a peniszhez de meg nem mertem tovabb menni. Szoktam csokolni a nyakat. Egyutt zuhanyzunk sokszor. Szerintem tud is a szandekomrol de nyiltam nem beszeltunk rola es nem is merek, de jovoheten szeretnek tovabb lepni es vegre szexelni vele vagy legalabb kozos maszti vagy oralisan kenyeztetni.

Van tippetek hogyan vegyem ra?


2018. jún. 19. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Masszírozd meg megint egyik este. Garantáltan lesz valami.
2018. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan folytasd a masszírozást ahol eddig még nem masszíroztad... Ennél egyértelműbb helyzet nem nagyon van. Szinte biztos, hogy várja a folytatást. Utána pedig beszélj róla, ne szégyelld, sőt meglátod ha tudtok beszélgetni róla, akkor feljönnek a témák, hogy ki mit szeretne kipróbálni. Ha te magabiztos vagy, vagy legalább azt mutatod, akkor ez őt is meg fogja nyugtatni. Majd mesélj hogyan alakult :)
2018. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha már zuhanyoztatok együtt, akkor biztosan ő is nyitott a dologra. Mosd meg a hátát, aztán kalandozz el a kezeiddel.
2018. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem értem, ha már eddig elmentél vele, miért nem tévedtek az ujjacskáid kicsit lejjebb? :P
2018. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Williamspear ***** válasza:
3%

Tudod miért nehéz a kérdésedre válaszolni!

Mert kb. egy 12-13 éves lány szintjén írsz!

Ha ennyi vagy, akkor én azt tanácsolnám, hogy várjatok egy kicsit még! :)

Ha idősebb vagy, akkor inkább azt tanácsolnám, hogy tőled idősebb (20-30 év közötti) nőtől kérj tanácsot a szélesebb körű családodon belül vagy jó ismerőseid közül! :)

2018. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

25 vagyok...

idáig is nagyon fokozatosan 2 év alatt jutottunk, mára ezek napi szinű dolgok, és itt mintha megragadtunk volna, várnám hogy ő kezdeményezzen mert félek, hogy azzal ha én teszem és ő mégsem vágyik erre vagy még nincs kész több időre van szüksége akkor ezzel tönkretenném amit idáig felépítettünk

2018. jún. 19. 21:42
 8/12 A kérdező kommentje:
ha a kor ennyire számít, akkor a kiválasztottam 40 éves... :)
2018. jún. 19. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Egy dolgot nem értek. Ha tényleg 25 vs 40 év van akkor hogy, és mi célból kerültetek össze? Elsőnek azt hittem hogy egy iskolában osztálytársak vagytok és lesz valami kirándulás. Valamennyi dolgot nagyra értékelek a témában de azért 2év alatt nem sok amit elértetek.


Én a párommal első találkán kézfogás után 10 perccel már a farkát markolásztam és 30 vs 45 év van :)

2018. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na ma megmassziroztam, teljes testet, a laba kozott is simogattam, massziroztam ugy hogy erezhetoen ratapintsak a muszerere... majd a hatara fekudt es akkor a feneket es jo alaposan megnyomkodtam mindenfele modon

De aztan bealudt xd akkor meg azert egy ideig massziroztam a hatat es tobbszor kellemesen nyogott meg tobbszor libaborosodott

2018. jún. 27. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!