Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek a hetero pasikhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek a hetero pasikhoz vonzódnak jobban, vagy a többi meleghez?

Figyelt kérdés
Igazából logikusan gondolva, ha a férfiakhoz vonzódnak, akkor gondolom leginkább a férfias hetero férfiakhoz, a meleg pasiknak ugyanis általában nem sok közük van a férfiassághoz :D Szóval a melegek csak megalkuvás szintjén vannak egymással, mivelhogy hetero pasi nem kezdene velük, vagy így is vonzódnak egymáshoz? De ha tehetnék, a hetero pasik jobban beindítanák őket? Semmi sértő szándékom nincs, csak elgondolkoztam ezen :)

2018. jún. 15. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
az a helyzet ha nem egy lanyosan affektálo es noi ruhas az a meleg hanem vekony es fiatal akkor szivesen megrakom a seggét száját......
2018. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell általánosítani. Rám is szoktak hajtani csajok, a páromra pedig annál inkább. Mindketten férfiasak vagyunk, sztereotípiákkal élve: “heteros melegek”. Nem “megalkuvás” miatt vagyunk együtt. Nem indítana be jobban egy hetero srác a páromnál, és ez fordítva is igaz. Engem külsőre, belsőre, mindenhogy ő vonz, de a jó külsőnek amúgy sincs köze a szexuális beállítottsághoz, épp úgy vannak helyes meleg srácok, mint heterok, meg amúgy is mindenkinek más a helyes, ez szubjektív.

“Meleg pasiknak ugyanis általában nem sok köze van a férfiassághoz” - egyszer nézz fel grindr-re vagy menj el egy konditerembe, és mégváltozik a véleményed...

22f

2018. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező gondolom nő!Ezt a prímitiv dolgot nőktöl szoktam a halani.Persze ha 2 nő kinylaja egymás szerintük az nőies.OMG Gondolom nem kapjak meg a meleg psait ezért sértve vannak legbelül.
2018. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nő? Én eddig csak hetero pasiktól hallottam olyat hogy a meleg férfiak nőiesek, meg nem többek mint nők farokkal... ami baromság.
2018. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező nő? Én eddig csak hetero pasiktól hallottam olyat hogy a meleg férfiak nőiesek, meg nem többek mint nők farokkal... ami baromság.



Igen azok a transzvesztiták:)Herteri férfitol biztos nem halasz ilyeneket garantálom!Nekünk még atravi sem nő.Söt undorito bocsi de ez van.Amúgya nők szokták ezt mondani mert sok nőnek tetszenek a szép fiuk akik tény feminebbek mint a heterok.

2018. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig határozottan hetero pasiktól hallottam....
2018. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!