Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek a hetero pasikhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek a hetero pasikhoz vonzódnak jobban, vagy a többi meleghez?

Figyelt kérdés
Igazából logikusan gondolva, ha a férfiakhoz vonzódnak, akkor gondolom leginkább a férfias hetero férfiakhoz, a meleg pasiknak ugyanis általában nem sok közük van a férfiassághoz :D Szóval a melegek csak megalkuvás szintjén vannak egymással, mivelhogy hetero pasi nem kezdene velük, vagy így is vonzódnak egymáshoz? De ha tehetnék, a hetero pasik jobban beindítanák őket? Semmi sértő szándékom nincs, csak elgondolkoztam ezen :)

2018. jún. 15. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ööö...Ez attól függ, hogy kinek milyen tulajdonság a vonzó.

"a meleg pasiknak ugyanis általában nem sok közük van a férfiassághoz" ---> Ez nem éppen igaz. Vannak, akik kevésbé férfiasak, de nem mindenki.

De nem ártott volna pontosítani, hogy te mire gondolsz férfiasság alatt.

Szőr, izom vagy valami viselkedésbeli különbség esetleg érdeklődési kör?

2018. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ez a meleg pár távol áll a férfiasságtól? https://www.youtube.com/watch?v=B6XwCorjPwA

Nem kötekedésből kérdezem, csak meg akarom érteni mire gondolsz és akkor lehet tudok érdemben felelni.

2018. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem viselkedésre gondolt, mert az nem az adott illetőn múlik, hogy mennyire szőrös, viszont az, hogy férfiasan viselkedik-e, az igen.

Szerintem ez ugyanolyan, mint heteróként, ha pasi vagy, neked is megtetszhet valaki, aki esetleg leszbikus. (Mert ugye ők is lehetnek ugyanolyan nőesek.) Tehát kialakul véletlenszerűen egy vonzalom, aztán remélhetőleg a másik fél is meleg. Csak amikor elkezdenek valakihez vonzódni, nem élik nagyon bele magukat, amíg ki nem derül ez.

2018. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

#3 -as!

Akiket eddig láttam csaj-csaj párost (és egyértelművé tették ezt a külvilág felé), azok javarészt nem voltak nőiesek.

2018. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A melegek nem heterókhoz, vagy nem melegekhez vonzódnak. hanem emberekhez, akik tetszenek nekik. Az meg egy ostoba tévhit hogy a meleg pasik nőiesek.


Bár van aki "nőiesnek"talál minden férfit aki nem agresszív, meg nem IQ-light...

2018. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Én értem, hogy mit írsz. 100%-osan leírtad a helyzetemet.


Azonban megdöbbenél, de hihetetlen sok meleg nem néz ki olyan "elesettnek", mint én, vagy ahogy te azt valószínűleg elképzeled. Sokan férfiasan néznek ki, öltözködnek és úgyis viselkednek. Viszont egy része csak megjátssza, s ha oda kerül a sor, elkezd nyüszíteni, mint egy csaj. Szóval a véleményem az, hogy mindenféle meleggel találkozhatsz. És elegen vannak olyanok is, akikről nem is hinnéd, vagy egy meleg sem hinné, hogy az illető meleg.

2018. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Amúgy szerintem az is hibás jelző, hogy csajos vagy nőies. Mert akire azt mondják az nem úgy viselkedik mint egy hétköznapi nő, hanem abszolút túltolja egy ilyen affektálós, hülye irányba.
2018. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez totálisan ízlés dolga.


Én pl. Bisex vagyok, és Kifejezetten "lányos fiú"nak minősülök, viszont engem konkrétan a lányos fiúk és a fiús lányok vonzanak. Kinek a pap, kinek a paplan.

2018. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Legyünk őszinték, csak azért hiszik azt sokan, hogy a melegek lányosak és nőiesek, mert csak ezeket a típúsú melegeket veszik észre.

A melegek többi részét akik heterónak és férfiasnak néznek ki az emberek nagy észre észre se veszi, hogy meleg.

2018. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd én az arcomon meg a hónaljamon kívül nem nagyon szőrtelenítek, semmilyen testékszert nem hordok, nem festem magam, stb..általában csak fekete dark/horrorisztikus ruhában járok, van egy sátánista tetoválásom, általában metált hallgatok és még sorolhatnám mert sok dolog van amit szeretek és "fiús" dolognak lehet beállítani, vagy legalább is a fiúkra inkább jellemző dolgok ezek szerintem..

na most ezekkel csak érzékeltetni szeretném, hogy attól hogy egy fiú meleg, az nem határozza meg azt hogy az adott illető milyen ruhát vesz fel, sminkeli e magát, kifesti a körmét e vagy sem, a mozdulatai lányosak, Justin Biebert hallgat és sorolhatnám ezt is még sokáig..igen vannak ilyenek is, de látod, olyan is akad aki ennek gyökeres ellentettje, például én.

Ne értsetek félre, nem megbotránkoztatni vagy felvágni akartam azzal amit magamról leírtam, csak jó érvnek gondoltam bebizonyítani azt, hogy a meleg pasik nem vonzódnak jobban a heteró pasik mint a melegekhez. Személy szerint ahhoz a férfihoz vonzódom aki bejön külsőre ÉS belsőre egyaránt. Ez szerintem mindenkire vonatkozik, nemi identitástól függetlenül.

Ebből adódóan azt sem lehet mondani hogy jobban beindít egyik vagy a másik irányultságú férfitömeg, vagy annak a kérdésnek hogy ha tehetnénk, a hetero pasik jobban beindítanának minket, semmi értelme.


Remélem érthető és hogy érdemben tudtam válaszolni :D

2018. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!